Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok hasonló mentalitású,...

Hol tudok hasonló mentalitású, hasonló elvek szerint élő fiatalokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Eselteg tudtok itt a neten vagy akár budapesten élőben olyan helyez, programot ahol lehet barátokat szerezni. őszintén szeretem megválogatni a barátokat… kicsit másak az elveim mint a fiatalok többségének.

Hol tudnék barátkozni?



2023. márc. 11. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem itt is lehet barátkozni, semmi akadálya nincs. Mivel nem írtál semmit a mentalitásodról így nem lehet érdemben válaszolni.
2023. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mozdulsz ki nagyon akkor csak az online tér marad.

Ha viszont ki mozdulsz vagy ki fogsz akkor olyan helyeket keress ahol te is szívesen lennél,ahoz hogy új embereket ismerj meg időre és bátorságra lesz szükség.

2023. márc. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit takarnak a hasonló elvek? Én sem tartom magam átlagnak ilyen téren, ezért kérdezem.
2023. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
milyn elvek?
2023. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ivás,cigizés ellen vagyok szóval nem szeretem ha a társaságom csinálja. Meg inkább minőségi időt szeretnék, nem bulikba járni
2023. márc. 12. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én is így j,ót írsz kérdező:)
2023. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha kilépnél a sznobizmusod bűvköréből, egyből kiderülne hogy minden harmadik szembejövő ember megfelel a kitételeknek, csak ahhoz el kéne ismerni hogy ebben semmi különös nincs.
2023. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az tök jó hogy te ennyi ilyen emberrel találkozol, de sajnos az én környezetembe nem nagyon akad ilyen
2023. márc. 13. 06:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Állíts meg minden egyes embert az utcán és kérdezd meg tőle hogy van e valamilyen káros szenvedélye?

Ha kérdezik miért kérdezed mond hogy felmérést végzel. 😁

2023. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan embereket állíts meg akik szimpatikusak a számodra, mondjuk nem a külső alapján kellene ezt megitélni.
2023. márc. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!