Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi barátotok/barátnőtök...

Mennyi barátotok/barátnőtök van,ez kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be az egyetemet és kerültem a munka világába. Az irodában egy lány van akivel amolyan barátság félének lehetne nevezni a kapcsolatunkat, de a többiekkel csak kollegális viszony van.

Azon kívül van 1 barátnőm akit még általánosban ismertem meg, ő már vidéken él,így kb 3 havonta találkozunk, de minden nap beszélünk.

1 van gimiből vele szinte hetente találkozunk,minden nap beszélünk.

Van 2 barátnőm egyetemről akikkel szintén minden nap beszélünk, kb havi 1x találkozunk.

Van egy lány unokatesóm akivel 2 év van közöttünk és nagyon jó barátnők is vagyunk, vele is havi kb 2x találkozunk+családi eseményeken.

Van még egy barátnőm szintén egyetemről,ő már külföldön él de kb 3-4 havonta amikor hazalátogat mindig talizunk,vele van közös baráti körünk is,de a többiekkel csak akkor találkozom ha ez a barátnőm is jön.

Van még 2 nagyon jó fiú barátom,az egyikkel hetente találkozunk, a másikkal is minden nap beszélünk.

Tudom ez így nagyon szép leírva,de valami miatt mégis magányosnak érzem magam.

Lehet,hogy másnak sokkal több barátja van, nem tudom?Mit hondoltok? Nektek mennyi van és milyen minőségben?

23L



2023. márc. 17. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem sok ismerősöm van, de kevés barátom. 2 barátnőm van. Egyikükkel osztálytársak voltunk középiskolában, másikat már felnőttként ismertem meg.

Iskolás koromban volt több is, nagyobb társaság, de azóta mindenki máshova költözött, meg más lett az élete.

2023. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van akinek ennyi sincs, vagy epp nem is volt. Te a szerencsesebbek koze tartouol h sikerult apolnod a kaocsolatokat, tedd tovabbra is ezt. Par ev es mar mindenkinel a csalad lesz az első, ferj gyerek stb. Es eloforudulhat a mostani helyzet meg ritkulni fog.

Ha maganyos vagy, talan a te eletedből is egy kapcsolat hianyzik, vagy ha ugy erzed meg nem értél meg rá, akkor keresned kell egy hobbit. 🙂

2023. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én inkább introvertált vagyok,így laza ismerősöm kevesebb van,inkább komolyabb barátságokat tudok jobban kialakítani.
2023. márc. 17. 08:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nem kevés.

Akiket úgy látsz, hogy sok barátjuk van, azoknak általában igazából csak az ismerősük sok, de az embereknek legtöbbször közelebbi barátai az csak pár ember, nekem is van egy pár barátom, a többi pedig inkább ismerős innen-onnan.

Magányosnak mindenki szokta szerintem érezni magát, az tök normális, főleg hogyha sokáig nem találkozol a barátaiddal, de nem mindig tudod összeegyeztetni mondjuk, hogy mindenki ráérjen, szóval ez ilyen, de nem vagy egyedül.

2023. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"én inkább introvertált vagyok"


Aki igazán introvertált, annak nincsenek barátai.

2023. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

# 5 jó nagy hülyeséget írtál


Egyetlen barátom van, de ő 22 éve

2023. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Zéró
2023. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi még sok is. Nekem csak 3-4 barátom van
2023. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit nevezünk barátnak. Te most elég sok embert felsoroltál, ha ezek mind a barátaid lennének, nem lennél magányos, de valószínűleg te is érzed, hogy nem (mind) azok. Ezzel semmi baj nincs, az igazi barátság nagyon ritka dolog, és ez nem azt jelenti, hogy másokkal nem éri meg fenntartani a kapcsolatot.

Nekem épp nincsenek barátaim. Volt egy, aki 10 év után lecserélt másra. Ő olyan barát volt, amilyen szerintem nem sok van az életben, nagyon szomorú vagyok, hogy így alakult.

Rajta kívül vannak még olyan emberek az életemben, akiket jobb szó híján barátnőnek nevezek. Ők mind olyanok, hogy nagyon jól el lehet velük beszélgetni, jól érzem magam a társaságukban, ha találkozunk, feltölt. De nem olyanok, mint a nagybetűs Barátnőm volt. Valami hiányzik ezekből a kapcsolatokból, és nem tudom, valaha az életben lesz-e még olyan, aki betölti az utána hagyott űrt.

2023. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs senkim, nekem így a jó.
2023. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!