Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha sz*rul erzem...

Mit tegyek ha sz*rul erzem magam a baratnom mellett?

Figyelt kérdés
Tehát van egy barátnőm aki mellett konkret sz*rul erzem magam mert mindig mondja meg latom is milyen cuccai vannak, mennyit kolt sima hajapolasra mondjuk, csomo mindene megvan tenyleg. Szep nagyon, sovany, jo a stilusa a sajatomat se tartottam rossznak de mellette egyszeruen minden ruhamrol azt gondolom h sz*r, zenei stilusom az egesz jelensegem minden. Az anyja mindent megenged mondhatni neki es faj ha ot engedik bulizni engem meg nem v ide oda. Már ott tartok h szinte szorongok vele

2023. márc. 18. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Szakíts vele, mert hosszabb távon ez még rosszabb lesz.
2023. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem kapcsolat hanem barátság
2023. márc. 18. 01:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt hittem, hogy ez fiú-lány kapcsolat.

Így viszont ha jól kijössz vele emberileg, akkor maradj a barátnője továbbra is, mert amiket írtál, azok csak anyagi dolgok.

2023. márc. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az erzes ellen nem tudom hogy tegyek hogy ez ne igy legyen nem akarom senki mellett igy erezni magam, hogy keves lennek
2023. márc. 18. 01:38
 5/12 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2023. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először önmagadat kell rendbe tenni. Nem könnyű, mert évek óta még nekem se sikerült, de simán lehet, hogy neked sokkal gyorsabban menne.
2023. márc. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen és kizárólag az anyagi dolgok határoznak meg egy embert. Ez csak tinikorban tűnik így. Az emberi értékek legalább olyan fontosak. Tehát nem leszel pusztán attól sz@rabb ember, mert nem jut annyi ruházkodásra. Ha tényleg jól kijössz ezzel a lánnyal, akkor inkább örülj ennek, még az is lehet, a suli után is megmarad a barátságotok. Esetleg még beszélhetsz vele erről a problémádról, szerintem benne fel sem merült, hogy ez téged frusztrál.
2023. márc. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon sajnálom, biztosan rossz érzés. Sajnos a szüleid is közrejátszanak ebben. Nem tanítottak meg, hogy mi az érték, meg úgy általában az élet. Hogy annak örülj, amid van, ha meg vágysz olyanra, ami nincs, akkor szerezd meg te is.

A 6-ost annyival egészíteném ki, hogy természetesen egyedül nem tudod magad rendbe tenni, kizárólag pszichológussal. Nincs más opció.

2023. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

8-as, avagy ‘egycsaj’, màr beteges ez a pszichológushoz menős duma! Minden egyes válaszodban ezt nyomatod!

Milyen hülyeség az, hogy nincs más opció? Milyen jogon predesztinálod te előre bárki képességeit?


Kérdező,kamasz vagy, ez egy ilyen időszak. Természetes, hogy rivalizáltok. Törekedj arra, hogy te is minél elégedettebb legyél magaddal, és próbálj a másik lányból inspirációt meríteni. Abban sincs semmi, ha nem megy, és lezárod a barátságot. Nem kötelező senkivel sem barátkozni.

Majd idővel megtanulsz ezeken a dolgokon túllépni, önbizalmat meg az élettapasztalat fog adni, nem a pszichológus :)

(Mondom ezt úgy, hogy jártam, és krízishelyzetekben valóban hasznos,de ez nem az…)

2023. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te meg milyen jogon degradálod le más problémáját? Ha neki ez a krízishelyzet? Nem tudhatod. Naa itt a gond. Attól, hogy te nem tudod a benned keletkező frusztrációt kezelni, mert másnak más a véleménye, inkább beleállsz, az a te problémád és önismereti munkád hiánya.

És igen, pszichológus ad önbizalmat, vagy empatikus környezet, aki nem baszogat. Mert magas szint a békénhagyás. Neked sem megy.

Ha a kérdezőnek ez meglenne, nem idegenek segítsegére szorulna, hanem a közvetlen környezethez, aki ismeri.

2023. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!