Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elnyomva erzem magam a baratno...

Elnyomva erzem magam a baratnom mellett?

Figyelt kérdés
mondjak h mindketten szepek viccesek es jofejek vagyunk de megis mindenkinek o kell koszonnek neki beszelni mennek hozza masik osztalybol fiuk neki mar tobbszor is szerelmet vallottak en meg elnyomva erzem magam mit csinaljak? :S

2016. márc. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy tűrj, vagy lépj tovább.

Ez már nagyon régi dolog, egy szép nőnek mindig kell egy csúnyácska barátnő, az okosnak egy butácska, hogy jobban tündököljön!


Bármelyik hollywoodi iskolástörténetben láthatod a példát rá.

2016. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem inkább örülj neki, hogy egy nálad szebb, népszerűbb lány barátkozik veled!

Én ronda nőként baromira örültem, hogy két gyönyörű szép lány is kiválasztott barátnőjének. Szerencsére meg is maradtak ezek a barátságok, már jó tíz éve tartanak.

Azért örültem, mert így sokkal több fiú volt az én társaságomban is. Ha egyedül voltam, vagy átlagos lányokkal, akkor senki rám sem nézett.

De ha a szép lány barátnőimmel, akkor nekem is jutott mindig a fiúk társaságából. Velem is viccelődtek, beszédbe elegyedtek, persze főleg azért, hogy ezáltal közelebb kerülhessenek a szép lányhoz. De ezáltal engem is mindig jobban megismertek a fiúk, és így több lehetőségem volt nekem is ismerkedni.

2016. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet csak azért, mert harsányabb, közvetlenebb személyiség, mint te.
2016. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem mond el neki mi bánt! Hiszen a barátnőd. Ezzel együtt teszteled is milyen barátnő. Ha megsajnál, és próbál segíteni akkor igaz barát! Ha csak megvet és nevet rajtad, hagyd a fenébe!

És biztosan van aki érted is oda van! Csak nézz körül, és járj nyitott szemekkel! Lehet, hogy onnan jön az utalás amerről igazán nem számítanál! ;)

2016. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!