Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok ti mit szoktatok...

Lanyok ti mit szoktatok csinálni a férfi barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Valamint mennyire várjátok el hogy semmilyen mélyebb érzelmei ne legyenek irántatok, és ne vonzódjon hozzátok?

2023. márc. 18. 11:37
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
86%
Amit az átlagos barátokkal. Beszélgetünk, az egyikkel együtt sportoltam sokáig míg el nem költözött, közös hobbink volt drága éttermek étlapját megnézni és megfőzni azt a kaját otthon. A másikkal koncertekre jártunk és zenéltünk, vele egy koliban laktunk anno. Jelenleg mindkettő máshol lakik de rendszeresen találkozunk, csak így ritkábban. Az meg teljesen természetes, hogy a barátokhoz nem vonzódik az ember úgy, azért barátok és nem más.
2023. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmit, mert ha voltak fiú barátaim, mindig rámmozdultak.
2023. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira várom el, amennyire a barátnőimtől. És ugyanazt csináljuk. Mozi, kirándulás, hobbitanfolyamok.
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
2, akkor neked sosem voltak fiúbarátaid.
2023. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi leginkább horgászni szoktunk.

Elvárom, hogy ne legyenek romantikus érzelmei az irányomban, hiszen akkor az már nem barátság lenne.

2023. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
#4 szexi nőként esélytelen, hogy legyen.
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát képzeld, nem :)
2023. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
#7 annyira akkor nem lehetsz szexi xd Én sportos formás vagyok és minden létező fiúbarátom több akart lenni egy idő után. A fiú-lány barátság csak azoknál működik, akik nem átlag feletti külsővel rendelkeznek.
2023. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Vagy akik nem állatok.
2023. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Én is sportos, csinos vagyok szívem, csak en nem megdugatni akartam magam a barátaimmal. Meg valszeg érzelmileg éretlen vagy egy ilyen barátságra. És ilyen durva általános alapján, amit toltál, másra is. Sot, Több olyan embert is ismerek, akik jól néznek ki, mégis működik.

Mellesleg óvodás korom óta ismerem őket. Azért fontosabbnak tartottuk a barátságunkat,mindig is...


De hát nem mehet ez mindenkinek:D

2023. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!