Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek miért vannak...

Lányok, nektek miért vannak heteró férfi barátaitok?

Figyelt kérdés
Minek nektek heteró férfi barát?

2023. jan. 10. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Bocsáss meg, hogy heteró férfiként beleugatok, viszont nekem vannak lány barátaim. Miért ne lennének? Ennyire azért ne legyünk egyszerűek, nem akar mindenki mindenkit megd.gni.
2023. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%

Azért vannak heteró férfi barátaim, amiért heteró női, leszbikus női és meleg férfi barátaim is vannak: mert szeretek velük időt tölteni és adnak egy pluszt az életemhez.

Az életem (és a környezetemben másoké) is bizonyítja, hogy létezik női és férfi barátság, nem kell rögtön románcra gondolni, csak mert egy férfi és egy nő szeret időt tölteni egymással.

24/N

2023. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne lennének? Ugyanolyan emberek, mint én. Ki bántott?
2023. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, anyádat nem akarod megdugni csak azért, mert ellenkező nemű és jó a kapcsolatod vele.
2023. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
2 es jól összefoglalta.
2023. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
86%
Barátságban nem nézek nemeket, azért a barátaim x meg y, mert kedvelem őket, jó arcok és sosem hagynának szarban. Az, hogy pont férfiak, egy mellékes körülmény.
2023. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy vagyok szicializálva, hogy 3 éves koromtól óvodán, általános- és középsikolán, egyetemen, és munkahelyeken át mindig koedukált környezetben voltam, azt szoktam meg, és az számomra a természetes, hogy minden ember ember, a neme és a szexuális irányultsága sokadlagos a személyisége mögött. És mivel barátokat az ember a személyiség, összhang, közös érdeklődés nyomán választ maga köré, így igen, lesznek köztük hetero férfiak. Meg biszex férfiak. Meg meleg férfiak. Meg hetero nők. Meg biszex nők. Nekem egyéb szexuális irányultságú barátaim nincsenek, de ha holnap találkoznék egy jó fej leszbi csajjal, akkor lenne leszbikus barátnőm is - és vele sem dugnék, ahogy az összes többi barátommal sem dugok.
2023. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért nem dugsz a barátaiddal 7-es?
2023. jan. 10. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, valahogy sosem volt még ehhez affinitásom. Meg a legtöbbüknek párja van, aki nem örülne neki :D
2023. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem a 7-es vagyok, de például azért, amiért az unokatesómmal és a bátyámmal sem. Valahogy teljesen természetes és magától értetődő, hogy mi ebben a felállásban nem úgy vagyunk jelen, mint férfi és nő.

2023. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!