Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg magadtól. Mi nem ismerünk.
2023. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Hátha felismersz valamit.

Én magamból kiindulva.


Nem tudok azonosulni az érdek, számító, fejlődésre képtelen, felszínes emberekkel.


Illetve, én eléggé határozott, magabiztos, egyéniség vagyok, ez bizony nagyon sok embernek nem tetszik.

Taszítja…

2023. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem vannak barátaim. Miért?
2023. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

2.-es valaszolo. Tipikus passziv agressziv viselkedesi minta, az egesz vilag hibaja hogy nincsenek barataid, te tiszta vagy….

“Nincsenek barataim, ezert mindenki mas a hibas mert tul magabiztos vagyok nekik es amugyis az osszes ember a foldon szamito fejlodesre keptelen, bezzeg en…”

Akkor most ki is a fejlodesre keptelen?

Erdekes en is ugyanilyen vagyok es vannak barataim. Hogy tortenhet meg ez az anomalia?

2023. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

4.


Tanulj meg szoveget ertelmezni.


Senkit nem hibaztattam.


Agyatlan…

2023. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
éééééés mar itt is van a valasz hogy miert is nincsenek barataid. Mar csak a szegeny kerdezonel kene rajonni hogy mi lehet a gond, es be is zarult a kör :)))
2023. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Tőled, hogy probalsz segiteni, de ha mar szovegertesrol papolsz, nem artana elso korben olyan szavakat hasznalnod, amik jelentesevel tisztaban is vagy. Peldaul a csocselek nem egy szemelyt jelol, hanem egy embercsoportosulast, azaz tobb embert. En viszont nyilvanvaloan egyedul vagyok. Elhiszem hogy tetszik ez a szo, de legkozelebb mas kozegben hasznald mert igy csak onmagad parodiajava valsz. Ha mar szovegertes… a szovegertes pedig az irodalom resze, ahogy a fogalmazas is. Egy normalis fogalmazashoz pedig megfelelo szokincs szukseges, ami megakadalyozza, hogy folyamatosan szoismetlest kovess el. Lasd : agyatlan, csocselek, szovegertelmezes stb.

Szoval majd terjunk vissza erre ha ezeket a szarvashibakat mar kijavitottad. Addig is jo maganyt

2023. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem próbálkozol.
2023. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Mert nincs elég pénzed.
2023. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például azért nincsenek, mert unalmas vagyok. Mondjuk én is unalmasnak tartom a legtöbb embert, néhány kivétellel, de őket meg én nem érdeklem.
2023. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!