Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nehéz barátokat szerezni, legalábbis mély barátságot kialakítani nem könnyű.

A legtöbb embernek inkább haverjai vannak, mintsem barátai.

Hogy hol tudsz, vagy hogy hogyan tudsz barátokat szerezni, arra igazából nincs tuti tipp. Ezek a dolgok általában jönnek maguktól (vagy nem). Nekem akik vannak barátaim, velük igazából összesodort az élet (iskola, tanfolyamok, munkahely), aztán ha megszűnik a közös pont, akkor ezek vagy tartóssá válnak, vagy szép lassan vége lesz. Egy időben rágörcsöltem erre a dologra, és próbáltam minden kapcsolatot kényszeresen életben tartani, de sok pofára esés után elengedtem ezt.

2023. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

2-es, 4-eshez írom, hogy tényleg nem szeretik az emberek a magabiztos, határozott, gondolkodó embereket.

Minimum ne agyalj, és ne legyen határozott véleményed a dolgokról, amit ne adj ég ki is merészelsz őszintén mondani, és egyből vannak barátaid.

2023. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamit írjál magadról, hogy te milyen vagy, milyen barátokat tudnál elképzelni, mit tanulsz, hány éves vagy, lány vagy-e vagy fiú?
2023. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Ha fiatal lány vagy én szivesen barátkoznék veled.
2023. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha nincsenek.

Bennem is az motoz de jó volna igaz barátokra lelni", aztán inkább levonom a következtetést, hogy kiegyensúlyozottabb az ember egyedül, ha csak ilyen "barátok" vannak.

2023. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Avair2010 ***** válasza:
100%
Félsz, hogy csalódsz bennük. Próbálj olyanokat keresni, akik a lehető legtöbb dologban hasonlít rád, ÉS még megbízhatónak is találod! Vannak annak jelei, ha valaki nem megbízható, és ezeket hamar észre fogod venni az illetőn. -A netes olvasmányok segítenek téged abban, hogy megismerd ezeket az árulkodó jeleket...
2023. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Madam.m válasza:
Mozdulj ki menj szórakozni vagy, rokonokhoz pár hétig :)
2023. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10


Fú, ezt mintha az 1 évvel ezelőtti énem írta volna! Szóról szóra ezt gondoltam. Szerencsére azóta változtattam, felmelegítettem egy régi barátságot, és szert tettem két újra. Imádom őket, már nem is tudom elképzelni nélkülük az életet. :)

2023. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!