Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, ha nincsenek az osztálybó...

Baj, ha nincsenek az osztályból barátaim?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem a gimit, és úgy voltam vele, hogy van pár olyan ember, akivel szívesen barátkoznék, de nem mertem hozzájuk odamenni, mert mindig egy számomra ismeretlen baráti körrel voltak. Aztán elkezdtem 1-2 emberrel jóban lenni, de valamiért a téli szünet után megszakadt a kapcsolat, vagy nem is tudom. Már nem kerestek, én meg úgy éreztem, hogyha mindig én mennék oda az idegesítő lenne egy idő után. Úgyhogy egyedül vagyok, a padtársammal néha beszélgetek, de szerintem utál. Folyton bunkón válaszol ha mondok valamit, úgyhogy már vele se sokat beszélgetek. Van pár nagyobb baráti társaság az osztályban, gondolkodtam rajta, hogy odacsapódok valamelyikhez, csak szerintem elég idegesítő lennék, azzal hogy ott vagyok, ők meg olyan dolgokról beszélgetnek, amikről nem tudok, vagy olyan emberekről beszélnek, akiket nem ismerek.

Egyébként az iskolán kívül van pár barátom, de az osztályban sehogy sem tudok barátokat szerezni. Mit tegyek?



2023. márc. 19. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Baj igen.
2023. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem a neve az a baj inkább hogy úgy gondolkodtam magadról hogy idegesítő. Ha valakinek van egy nagy baráti társasága az nem hiszem hogy nagyon nyitni fog a magányos farkasok felé. A téli szünet meg azért nem volt olyan hosszú hogy megszakadjon, nem kell 0-24 beszélgetni. Szerintem azért próbálj meg nyitottabb lennél feléjük mert ellenkező esetben szerintem te se nyitnál.
2023. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semmit sem kell tenned. Tanulni mentél oda, hát tedd azt. Elég, ha nem viselkedsz taszítóan senkivel. A többi majd kialakul magától.
2023. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak büdös a szád.
2023. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem baj, a tanulásra kell fókuszálnod, barátaid úgy is vannak gimin kívűl.
2023. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!