Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok màr baràtsàgban...

Voltatok màr baràtsàgban félrevezetve? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, barátnőm sosem jön el a megbeszélt találkozókra, hazudik hogy más dolga van, de nem is keres, meg hogy dolgozik, közben pasizik és szépen eltávolodott tőlem. Fáj de én nem keresem ezek után, esetleg ha hiányzom neki, majd talán én is ráérek valamikor.
2023. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ismeros amiket irsz de itt nem pasi miatt.Szinten munka,elfoglaltsag...en se veszem be,mert attol masokkal tud talalkozni meg tervezni is.Mar ugy vagyok vele en is ha nem fog hetekig hivni ugyanazt csinalom en is ha o jelentkezik.De lehet inkabb megszakitom.
2023. márc. 26. 21:51
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es valaszolo hogy erzed ha valtoztatna visszaallna- e a baratsag vagy mar nem?
2023. márc. 26. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem, mert nem fog megváltozni, mert ez rajta múlna csak mert visszavártam sokáig, még van hogy most is, de nem jön. El kell engedni ha már ne mrésze az életemnek ha nem kér belőlünk el kell engedni jobb ez így mindenkinek ha nehéz is nagyon meg szomorú
2023. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nálad is így alakult, mert nehogy a munkára meg mindenre hivtkozva ennyi ne férne bele, akinek fontosak vagyunk hozzunk már össze talit vagy legalább írjunk de nem is ír meg közel is lakunk egymáshoz és mégse talizunk
2023. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem irni ir
2023. márc. 27. 01:51
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor még van remény nálatok, beszéljétek meg a dolgot
2023. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat nem biztos...mert a talalkak alol mindig kibujt o nem kezdemenyezett igy nem hinnem.Es nem a munka,elfoglaltsag mert az mellett masokkal talalkozott,programozott.Csak nem volt oszinte.Gondolom en tartalek voltam.
2023. márc. 27. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sokszor lemondták a talikat a régi barátaim, nem jöttek el vagy eleve kitértek előle, de nem egyértelműen, nem akarták megszakítani a kapcsolatot, csak sunnyogtak, hogy sose érnek rá. Ősszel ezért, nyáron azért..másokkal meg simán találkoztak. Neked kell észrevenni a jeleket, mert vannak, akik szeretnek hasznos barátokat, ismerősöket tartani, hátha jó lesz valamikor valamire a másik.

Azokat érdemes keresni, akik minket is felkeresnek és örömmel találkoznak.

2023. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ha ezt így elmondanád neki mit szolna? probáltad neki mondani hogy ez zavar és hiányoltad a barátságotokat?
2023. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!