Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan távolodhatnék el tőlük?

Hogyan távolodhatnék el tőlük?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

El szeretnék válni néhány "barátomtól". Megpróbálom röviden elmondani a történetet:

Elősben mindenkivel összebarátkoztunk az osztályban. Természetesen ilyenkor még teljesen más volt az érdeklődési köröm, persze a többieknek is. Nagyjából 6.-ig nagyon jól éreztem magamat köztük. 6.-ig mindig elmentünk és biciklizgettünk, moziba mentünk meg ilyenek. 7.-ben elkezdtem érezni, hogy kicsit más vagyok, mint ők. Bár ilyenkor még messze nem változtam meg. Ekkor még csak abból álltak a délutánjaim, hogy a gép előtt ültem, TikTokoztam egész hajnali 3-ig meg hasonlók. Most így 8.-nak a második félévére teljesen más lettem, mint ők. Olyanokat csinálnak, ami nekem eszembe nem jutna, csak, hogy kiemeljek néhányat: Random beleordít az órába vagy csak a szünetbe, Alsónadrágban, vagy néha még azt is lehúzva "táncolnak" az öltözőben. Minden ezen kívűl amiken jót szoktak nevetni. Emellett előszeretettel kötnek bele mindenkibe akibe csak lehet. Nem akarok a társaságuk tagja lenni többé. Csak egy gond van: Egyikkel suliba járok. A többi meg már csak azért is csesztet mert nem megyek oda hozzájuk, nyilván próbálok minél távolabb kerülni tőlük, de feltűnés nélkül. Az a baj, hogy tudom, hogy elkezdenek majd csesztetni azért mert nem megyek utánuk.

Valakinek valami ötlete?



2023. márc. 27. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
1%

Ha csatlakozol Jehova tanúihoz, garantáltan elhagynak gyorsan! Kezd el tanulmányozni a Bibliát.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2023. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet :D
2023. márc. 27. 19:19
 3/3 anonim válasza:
100%
Én a helyedben szépen, lassan eltávolodnék tőlük. Kinézel vkit, aki szimpinek tűnik és elkezdesz beszélni, barátkozni vele. Ha meg a volt barátaid szekálnak, szólj vissza nekik, akkor majd lekopnak ;)
2023. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!