Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen nemnormális?

Miért vagyok ilyen nemnormális?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bizonyos dolgok hogy normálisak. Mégsem tudom elfogadni. És saját magamat direkt hergelem, huzom fel. Pedig az agyam tudja, hogy nem szabadna. Mert épp nekem nem megfelelő a helyzet.mert épp nem úgy alakul a helyzet ahogy én szeretném. Igyekszem bújtatni ezt. De nem mindig sikerül. Sértődés stb.. Látják rajtam. Párom, barátnőm, mindenki.. Menjek pszichológushoz? Pl ha barátnőm mással is barátkozik. Ha párom nem csak velem van, hanem haverjaival is. Nyilván nem sajatithatom ki. Nem is akarom. Észre sem veszem, és magamban mondogatom, hogy biztos az jobb társaság nálam..talán pont ezért valóban jobb is. És húzom fel magamat. Úgyhogy nem tudom.

Vélemény?


2023. ápr. 2. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Birtokló típus vagy.

Próbálj erről leszokni , mert tönkre teszi a kapcsolataidat.

2023. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezheted róla egy pszichológus véleményét; hátha tud erre valamit tanácsolni.


Én nem tudom,nehéz kérdés.

2023. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorongó kötődésed van. Nézz ennek utánna. Gondolkodj el, hogy anyukáddal milyen volt gyermekkorodban a kapcsolatod.
2023. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!