Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm most tényleg nem...

A barátnőm most tényleg nem normális? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Elég vicces sztori lesz amit most le fogok írni, csak kíváncsi vagyok ti mit szóltok hozzá az ilyenhez. A bárátságom a gyerekkori barátnőmmel és a munkahelyem egy doboz citromos sörön múlt. A Balatonon dolgozunk és barátnőm apja vitt dolgozni minden nap. Egyik reggel beugrottunk egy boltba citromos sort vettem magamnak és kérdeztem a bnomet neki vegyek-e. Nem kért. Meló közben elővettem a jó hideg gitromos gössert hogy jól fog esni a szünetbe egy cigi mellé, erre a csaj lekiabál hogy menjek a ... Miért iszom meg azt ami az övé. Most ő mit igyon? Mondom itt van idd meg nem kértél. Azt mondta így már nem kell... Trágárkodott és többet nem hozott dolgozni. Hülyének néztek mert ki nem nézne annak . Vicces sztori de azóta az apja nem.hoz dolgozni és nem áll szóba velem.
2017. aug. 3. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen baratnod van akkor veled is lehet valami problema.
2017. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig semmi ilyen nem volt .. meg is lepődtem hogy mivan ?!
2017. aug. 3. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fekudtel le a pasijaval?
2017. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beteg szegény.
2017. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pasija sincsen . Igen erősen próbálkozik most itt a Balcsin csak szegénynek azóta sem jött össze egy sem
2017. aug. 3. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az lesz a baj. Lehet hogy konkurencia vagy.
2017. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megjött a nyári mikulás.
2017. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csajok akkor ilyen hisztisek, ha nincsenek kielégülve.

Mondjuk ha ki vannak, akkor is hisztisek...

2017. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!