Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg nem normális?

Ez tényleg nem normális?

Figyelt kérdés
2 emberrel beszélgettem nem rég és meséltem nekik,hogy nekem nincsenek barátaim. Vagyis hogy vannak a párom,a húgom,a nővérem és az édesanyám. Anyuval,tesóimmal szoktam járni vásárolgatni, meg minden olyan közös programot amit más a barátnőivel csinál. A párommal pedig szószerint mindent megtudok beszélni. Ők meg néztem rám nagy szemmel,hogy hát azért ez elég érdekes meg szerintük nem is normális. Mert az a család és sose lesz olyan mint a barátok. És ha nekem nincs is szükségem egy legjobb barátnőre akkor velem baj van.
2016. febr. 9. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A magukat "normális"-nak tartó (valójában unalmas, sablonos) embereknek ez a szokása, hogy mindenkit lehülyéznek, aki egy kicsit is másképp viselkedik mint ők. Nem veled van a baj. Ha te a családtagjaiddal érzed jól magad, akkor természetes, hogy velük töltöd az időt, szerencsés vagy, hogy ők egyúttal a barátaid is.
2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!