Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkretettem egy barátságot....

Tönkretettem egy barátságot. Nagyon bánom. Úgy érzem, nem tudok így élni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Én voltam a hibás. Az illető nem haragszik rám, de nem akar találkozni velem többet. Nagyon megbántam a dolgot! Nagyon fontos nekem, és most örökre elveszetettem. Ő ezt elhatározta, és nincs visszaút.

Olyan jó lenne most elaludni és nem többé nem ébredni fel.



2023. ápr. 8. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hogy tetted tönkre?Mert ha csak egy kis semmiség akkor nem volt igaz barát.
2023. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan mi miatt nem akar találkozni veled? Valószínűleg meg van rá az oka. Bocsánat keréssel próbálkoztál? Ha igen és úgy mondta ezt akkor nem erőltetheted rá magad ha így döntött akkor tiszteletben kell tartani. Ellenkező esetben azzal kezdenék a helyedben.
2023. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése. Kicsinyes voltam, megsértődtem, pedig semmi rosszat nem tett. Fájt, hogy ő sosem keresett. Ő nem akar senkihez sem ragaszkodni, és most, hogy már tudja, milyen is vagyok, semmit nem akar tőlem. Én ezt pedig nem tudom elviselni.
2023. ápr. 8. 11:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy sajnálom, de bocsánatkérés ide vagy oda, ő ezt elhatározta, és nincs visszaút. Ő ilyen. Mondtam, hogy annyi mindent mondanék neki, de nem biztos, hogy van értelme - láttam a szemében, hogy nincs, ő már döntött.
2023. ápr. 8. 11:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán semmiségnek tűnhet, de egy igaz barát nem vár el semmit a másiktól. Sajnos én nagyon komoly kisebbségi komplexusban szenvedek, és ha valakit megkedvelek, megszeretek, akkor elkezdek rettegni attól, hogy elveszítem, mert kevés vagyok hozzá. De nem emiatt veszítettem el, hanem épp a kisebbségi érzésből fakadó viselkedésemnek köszönhetően.
2023. ápr. 8. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami elment,azt nem érdemes visszahozni,főleg visszaerőltetni.

Viszont a komplexusod az nagyon nem jó,mert lelkileg ki vagy így szolgáltatva másoknak,akaratlan is.Szeretethiányod lehet,nem is kicsi,ami ezt okozhatja.


Egyébként nekem volt barátom -nem egy- aki onnan tojt a fejemre, amikor párkapcsolata lett.Még az elején érthető,de több év után már nem.

Én viszont így csak az általános udvariasság szintjén maradtam meg.Mikor nekem volt párkapcsolatom,sosem tettem így a barátaimmal, sőt még beteget is ápoltam mellette.

De azt megtartom az életben,hogy bármilyen téren ex valaki,azzal nincs újrázás.Se tőle nem fogadom,se én nem kérném.

2023. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem keresett, akkor nem is volt annyira kölcsönös. Ezt el kell tudni fogadni, majd lesz olyan, akinek te is fontos leszel/vagy nem.
2023. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!