Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérjek segítséget attól aki a...

Kérjek segítséget attól aki a gyerekkoromat tönkretette? Segíteni fog?

Figyelt kérdés

Régóta munkanélküli vagyok, sehova nem vesznek fel. Anyám mondta, hogy a srác aki régen a suliban mindig megvert, piszkált, most cégtulajdonos és pont a szakmámban. Szerinte a legnagyobb ellensége lehet az aki segít majd az emberen, higgyem el hogyha segítséget kérek tőle, nem fog elzavarni.


Szerintetek megpróbáljam?


2019. febr. 26. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Ne! Te szívesen segítenéd, gazdagítanád azt az embert aki tönkretette az életed? Naugye. Inkább keress tovább.
2019. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azóta megváltozott. Az én volt osztálytársam is megváltozott jó irányba. Szóval egy próbát megér.
2019. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már rég túllépett a gyerekkoron, úgyhogy valószínűleg segítene, ha tud. A kérdés, hogy te akarsz-e vele dolgozni, te túlléptél-e már a régi sérelmeken. Nekem úgy tűnik, hogy nem.
2019. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Hát ez fűgg attol hogy,14-évesen vert meg,vagy most nagy kórodban,Mert a kettő között van kűlömség."


Azért meg gondólnám a helyedben,mert akár mennyire réggen is történt,folytón szivatni fog hogy:Emlékszel amikor betörtem a képedet?..szóval. Ez rajtad fűgg. Én soha nem kérnék segitséget olyantól akivel egyszer problémáim voltak.(Soha.)

2019. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérd a segítségét. Ha újra találkoznátok, ráadásul ő lenne a főnököd, azzal csak feltépnéd a régi sebeket.
2019. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben nem tudnék segítségért fordulni ahhoz, aki miatt az iskolában meg voltam alázva, ki voltam közösítve, mondjuk én azt is tudom, hogy alapvetően felnőttként se változott meg és ugyanazt csinálja, csak más eszközökkel-módszerekkel.
2019. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanakkor van olyan ember, aki belátja és sajnálja gyerekkori hibáit, megváltozott teljesen...
2019. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Hogyan és mennyire tette tönkre a gyerekkorodat?

2. A kérdés, hogy: El tudod-e fogadni, hogy ő a főnököd, tkp. alárendelt viszonyban leszel.

"Szerinte a legnagyobb ellensége lehet az aki segít majd az emberen..." Ez ezoterikus lósz@r. Ettől függetlenül egy próbát megér. Lehet, hogy

1. már el is felejtette a dolgot (mint Az ajándékban [link]

2. segítene,

3. bocsánatot kérne.

Ha bántani kezdene, megalázna, felmondasz és kész.

Nem irigyellek a dilemmáért. Nekem egy egyetemi tanárom "vágta el a torkomat nyilvánosan." A szakmában együtt tudtam vele működni külön-külön szervezetekben dolgozva, de a beosztottja nem szeretnék lenni.

2019. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Menj oda dolgozni es b@azd szet a cégét
2019. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát hogy őszinte legyek"Ha nekem tette volna tönkre a gyerek koromat,Én ha látnám is kitaposnám a b***t! Szóval utolsó válaszoloval egyet értek,Menny és tedd tönkre te is,Egy-két tarko nem árt,hogy átérezze az egészet amit veled tett.És ha móst is olyan akkór végképp"nem árt.)
2019. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!