Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Dobjam a legjobb barátnőm emiatt?

Dobjam a legjobb barátnőm emiatt?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve történt, hogy kibukott, hogy az akkori barátom rá ment a legjobb barátnőmre.

Természetesen akkor azonnal szakítottam a sráccal. Viszont valahogy máig nem hagy nyugodni a dolog, hogy a barátnőm sem volt velem egyenes, mivel nem azonnal mondta el, hanem csak hónapokkal később. Nyilván mind a ketten máshogy mondták, hogy mi történt és mikor, emiatt nem is igazán tudtam egyikőjüknek sem hinni.

A lényeg, hogy valami történt és ennyi idő távlatából (is) úgy érzem, hogy összejátszottak a hátam mögött, ami nyilván a barátnőmtől nagyon rosszul esett. Persze, ő azt mondta, hogy a srác befolyásolta, hogy úgyse fogok neki hinni, amit ki is nézek belőle, de mégis az én szemszögömből olyan, mintha falazott volna neki.

Azt gondoltam, hogy idővel újra fogok tudni bízni benne és a barátságunk olyan lesz, mint régen, de sajnos egyáltalán nem érzem így.

Nyílván nem rágódom már ezen, csak most úgy érzem, hogy úgy tudnám ezt teljesen magam mögött hagyni, ha már vele sem lennék jóban.

Csak egy közel 8 éves barátságot nem olyan könnyű csak úgy eldobni, és lehet csak én reagálom túl ezt az egészet. Nem tudom… ti mit tennétek?

Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Akárhogy is hazudta, nekem nem kéne egy ilyen barátnő…annyi csávó mászkál az utcán, miért pont a te barátod kellett? Mégha nem is volt semmi, biztos adta alá a lovat, ferdített.

Én azt mondom neked nagyon sok jó ember van, akivel érdemes barátkozni, ne fecséreld tovább rá az időd. Úgysem lesz ugyanolyan, tök jogosan megtört a bizalom. Amúgy volt is köztük fizikailag/máshogy valami?


Nekem is volt hasonló az exemmel, csak a csaj nem a barátnőm volt. Elvittem egy táborba az exem ahol kb a csajjal több időt töltött mint velem, a csaj nem ment rá, de tetszett neki az exem abban biztos vagyok. Kb két hónapra rá irogatott a csajnak, a hátam mögött beszéltek meg találkozót (ÚGY hogy az exemre sose voltam féltékeny, de erre a csajra tudta mennyire) majd még a csaj volt korrekt mivel ő nem akart ebbe szrt kavarni. Szóval az exem nyakig hibás volt, ki is raktam utána.

Fiatal vagy ilyen kishitű barátságra, engedd el okod van rá

2023. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Egy kapcsolatról van szó. Nem éri meg dobni. Kapcsolatokban a fiatalok tapasztalatlanok. Kifejezéskészségük nem megfelelő, ezért hazudhatott. Meg kell bocsátanod neki. Lehet, hogy sok srác járkál az utcán, de ugyanolyan soknak lehet már párja vagy barátnője. A srác sem biztos, hogy elég tájékozott arról, hogy van hűség is a világon. Egy próbát megér. Csak pozitívan, akármilyen fájdalmas is. Szeretném tudni, ki vagy mi teszi tönkre a kapcsolatokat a fiatalok körében? Persze ehhez semmi közöm, de én úgy gondolom ez a helyes hozzáállás.
2023. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha a szemébe hazudnak, igenis megéri eldobni a barátságot 8 év ide vagy oda. Akkor elkellett volna mondania, nem hónapokig suttyóskodni a barátnője háta mögött
2023. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megértitek a helyzetem! A fő bajom nekem is eltelt idővel van. Mert, ha másnap odajön és megmondja, hogy képzeld ez a barom tegnap mit csinált, most nem lenne ez a dilemma.

De így az van bennem, hogy hónapokig hülyének néztek mind a ketten.

Sajnos (nemsajnos) pontosan én sem tudom mi történt és azt sem, hogy hányszor, mivel mind a ketten úgy adták elő a sztorit, hogy a másik miatt volt, de fizikailag is történt valami.

2023. ápr. 10. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Tehát magyarán: egymásra mutogatva próbálják elfedni hogy szexeltek egymással, semmibe nézve a barátságot, a párkapcsolatot. Van még kèrdés? Ne légy ebben kegyelmes, mert ez már halott ügy. Állj oda mond el a frankót és majd mikor senkije se marad majd elgondolkodik rámászik e a barátnő palijára mégegyszer
2023. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért szerintem tisztázni kellene, hogy miért tették ezt te veled? "majd mikor senkije se marad, majd elgondolkodik": Akárhogy lepontozol, nem éri meg haragot tartani. Mitől voltatok a legjobb barátnők? Egyébként sajnállak, hogy ez megtörtént veled. Természetesen te tudod. A döntés a tied.
2023. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!