Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátod van most? Mennyi...

Hány barátod van most? Mennyi barátod volt régen?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Három éve nincs.

Akkor hanyagolt el,mert párkapcsolata lett.Szinte testvéri barátságot...

2023. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Régen volt három igaz barátom (kb. tavaly év elejéig), mára már egy sincs.

Ketten párkapcsolat miatt hanyagoltak el (egyiküket közben el is jegyezték), a harmadik, egyben leghosszabb ideje tartott barátság, viszont elidegenedés volt.

2023. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

20 éves koromig nulla volt, azóta lett 4 és remélem még jó sokáig így marad :). Általános iskolában/gimiben el tudtam beszélgetni más lányokkal ,de úgy éreztem, mintha nem akarnának jobban megismerni. Sulin kívül sose találkoztunk,nem hívtak el. Tudom, én is hívhattam volna őket,de ha láttam, hogy pl már leszerveztek másokkal valami programot,de nekem nem szóltak, akkor úgy vettem, hogy velem szimplán nem számolnak.

32N

2023. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 4 körül, de ebből kettő már 15+ éve ugyanaz, a másik kettő cserélődött az évek folyamán. Meg vannak jó ismerőseim, azok is változnak.
2023. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Régen 2 most 0
2023. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!