Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit válaszolnátok a barátnőmne...

Mit válaszolnátok a barátnőmnek, aki állandóan megjegyzést tesz rám, hogy kövérebb vagyok, és már nem olyan az alakom mint régen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 08:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, csak nem 60 kg vagyok, hanem 72. Mellesleg betegség miatt híztam meg, és ezt ő is nagyon jól tudja. Ennek ellenére minden alkaklommal megjegyzést tesz rám.
2023. márc. 20. 08:15
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Tok mindegy, latszik h ot zavarja, ha nem fogysz le akkor szakitani fog
2023. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Hacsak nem vagy 2 m magas, a tizensok kiló azért eléggé látványos hízás, föleg, ha elötte sem voltál kifejezetten vékony.

Olyan nem igazán van, hogy valaki "betegség miatt" hízik meg (milyen betegség???), de lefogyni mindenképpen lehetséges, csak nem magyarázkodni kell, hogy miért nem megy, hanem tenni érte.

2023. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Rossz kategóriaba van a kérdés.

Hogy jön ez a penzugyekhez?

Sok a pénzed? De cserébe kover vagy?

Pld. Edzél. Es megoldva a probléma

2023. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Máskülönben rinyálni lehet hogy ezért azért, lusta vagyok stb.

Tégy érte. Mi olyan nagy dolog megmozditani a segged es csinálni vmit nettezés helyett?

Sajnalatbol maradjon veled?

Mert kb.ezt akarod ugy tűnik.

Elég szánalmas.

2023. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Melyik betegség hizlal?

Ha neked így megfelel a tested, akkor ne barátkozz vele többet. Ha úgy gondolod, hogy igaza van, akkor meg tegyél azért, hogy szép alakod legyen.

2023. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, amikor egy nő jön ide sipákolni, h pl. a terhesség után dagadt maradt, és a pasijának így nem tetszik, akkor a pasi van elküldve a búsba, hogy nem is szereti, meg csak a test számít neki blabla. Ott miért nem azt tanácsoljátok, h "foggyà le disznyókám!"?
2023. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van. Most itt a jó idő, netezés helyett tényleg lehet annyi minden mást csinálni... Futsz napi 1-2 km t, az kb 10 perc a napodbol. Nyarig lemegy
2023. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Kati, szeretnélek most megegyszer, utoljára megkerni, fejezd be a sulyommal való piszkalodast. Ha nem megy, akkor ennyi volt, nekem iylem barátra nincs szükségem,
2023. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg tőle, hogy őt miért zavarja, hogy te kövérebb vagy? Melyik területére van hatással ez az ő életének? Vissza lehet ám kérdezni, nemcsak nyelni a bántást.
2023. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!