Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért törölnek, követnek ki...

Miért törölnek, követnek ki ismerősök instagrammon?

Figyelt kérdés

Egyre többször történik, hogy olyan emberek, akiket ismerek, csak engem törölnek az ismerőseik közül, vagy követnek ki, vagy vissza sem követnek.


Eleinte nem foglalkoztam vele, de aztán az történt, hogy az egyetemen a koliban a koli képviselője, akihez a problémáinkkal fordulhatunk, törölt csak engem az ismerősei közül.


Nem írogatok rá az emberekre, állandó képeket egyik portálra sem posztolok, egyedül sztorikat szoktam elég sűrűn-ami ugye eltűnik 24 óra múlva. Ezek változóak, van, hogy a háziállataimról, ha vicces fejeket vágnak, van, hogy ha mások raknak ki és megjelölnek azt osztom meg, és heti 2-3x magamról egyet (vagy ha valahol csinálnak rólam, vagy pedig ha jól sikerült a sminkem, stb).


De nem szoktam semmi mást, az ismerőseim több, mint fele sokkal többször posztol, tesz ki mindent, de tényleg mindent (mit iszik, mit eszik, reggeli kávé, könyv, virág, párkapcsolat, idézetek, napsütés, tenger, stb stb)

Miért lehet az, hogy engem ennyien törölnek?

Tényleg nem értem, eszembe jutott az is, hogy lehet, hogy szimplán irritáló a külsőm?


Elég feltünő a megjelenésem (van egy nagyon határozott kiállásom, ami sokszor képeken is látszik, ez ilyen családi "örökség", apukám ágán mindenki ilyen volt, sokszor mondták, hogy a tekintete a családomnak ilyen tiszteletet parancsoló, meg hogy a szemem olyan, mint a kígyó), illetve vörös göndör hajam van, és van egy orr piercingem.

Utcán is észre vettem, hogy eléggé megosztom az embereket: van, hogy random idegenek szólnak be, hogy de csúnya vagyok, de olyan is sokszor van, hogy oda jönnek férfiak/nők is, hogy nagyon szép vagyok, érzik a parfümömet és nagyon finom, szép a sminkem, stb)


Lehet, hogy szimplán ennyire megosztó lenne a külsőm?

Mondom, semmi mást nem posztolok, nincs politika, nincs semmi ilyen.



És akármilyen gyerekes, idegesít, főleg amióta a kolis képviselő csak engem törölt.


2023. ápr. 15. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Nyugi, velem is ezt csinálták régebben.

Csak figyelmen kívül hagytam őket 😉

2023. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az állatos képek miatt. Engem is kikövettek instáról/facebookról töröltek sokan.

Miket osztottam meg? Macskás képek (pl fekszenek cuki pózban a bútoraikon, kilóg álmukban a nyelvük, füles sapiban ülnek az ablakban stb), halas képek (a plekóim cuppognak valami kaján, tengerkék plekó szemek közelről stb).

Privátban soha nem küldök ilyeneket, sőt, fel sem hozom őket témának. 🤔

Az után kezdődött a törlési/kikövetési "áradat" hogy aktívabb lettem és elkezdtem ilyen képeket kirakni. Tehat ezért tippelek erre.

Mindegy. Le kell sz4rni. Én meg azokat törlöm pl akik a terhes hasukat teszik ki minden nap, vagy a gyerekükről gusztustalan képeket (tiszta kula a szája, ki van kenve, pucér, stb)

2023. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Na, azt én is utálom, ha valaki terhesen videózgatja, fotózgatja magát.

Szerintem maradjon mindenkinek a magánügye, hogy mekkora a hasa. :/

2023. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Jah és ki is rakja.
2023. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy normális válaszokat kaptam, és hogy nem nevettetek ki a problémám miatt. :)

Érdekes nagyon, mert a terhes képektől/videóktól, illetve ha valaki a gyerekéről rak ki ilyet, attól én is kiborulok.


Lehet, hogy akkor itt inkább ilyen értékrendi különbség van? Elképzelhetőnek vélem, hogy tényleg a macska miatt törölnek, meg hogy én máshol tartok az életben. Rengeteg korombelinek a képei szexuális töltetűek, én meg nem arra megyek.

2023. ápr. 15. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
minek kell heti 2-4 kép rólad? az ilyenek én is ki szoktam követni
2023. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Általában úgy van, hogy ha megyünk a lányokkal valamerre, mindig több fotót készítünk (nem csak magunkról, hanem a tájról stb) és nagyon ügyesek, ezért ha csinálnak rólam egy jó fotót azt ki szoktam tenni (nem állandóra, úgy kereken 0 képem van kint)
2023. ápr. 15. 12:06
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Most az egyik ismerősöm babát vár, (2. baba a 10 éves kislánya mellé, hát nem tudom mennyire jó ötlet ez 😅🥲) és kirakott Facebook storyba egy Boomerangot, hogy már milyen nagy pocakja van.

Szerintem senkit nem érdekel/senki sem kíváncsi rá.

2023. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ezt nem ertem, es tenyleg nagyon serto.

Ha napi 15-40 motivalo idezet lenne, vagy napi 20 megkinzott kutya, vagy kinyujtott nyelvvel vegbelbe huzott bugyis fotok, vagy politikai propaganda, ertenem. Igy nem.

2023. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet arról van szó, hogy az ilyen ártalmatlan profilok, mint a tiéd egyszerűen nem érdekfeszítő sokak számára. Mondjuk a kikövetést túlzásnak gondolom, elég lenne csak tovább pörgetni. Hidd el, nincs veled semmi baj, én se rakok ki nagyon izgalmas képeket, inkább storyból van több,de azon sem én látszódom általában, hanem szép tájak, vicces plakátok az utcán stb. Az állatos, kirándulós vagy kajás képeket megosztó ismerősöket én is jobban kultiválom, mint a gyerekkel erőltetetten pózolókat vagy azokat,akik mindenüket mások arcába nyomják és odabiggyesztenek valami klisés deep idézetet, jelezvén, hogy őket komolyan kell venni... Az MLM wannabe-ktől és a világmegváltó klisécunamijaiktól is a falat kaparom. Rengeteg a szemét tartalom az instán is. Az említett csoportokból jó pár ismerőst kikövettem.
2023. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!