Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért törölnek, követnek ki...

Miért törölnek, követnek ki ismerősök instagrammon?

Figyelt kérdés

Egyre többször történik, hogy olyan emberek, akiket ismerek, csak engem törölnek az ismerőseik közül, vagy követnek ki, vagy vissza sem követnek.


Eleinte nem foglalkoztam vele, de aztán az történt, hogy az egyetemen a koliban a koli képviselője, akihez a problémáinkkal fordulhatunk, törölt csak engem az ismerősei közül.


Nem írogatok rá az emberekre, állandó képeket egyik portálra sem posztolok, egyedül sztorikat szoktam elég sűrűn-ami ugye eltűnik 24 óra múlva. Ezek változóak, van, hogy a háziállataimról, ha vicces fejeket vágnak, van, hogy ha mások raknak ki és megjelölnek azt osztom meg, és heti 2-3x magamról egyet (vagy ha valahol csinálnak rólam, vagy pedig ha jól sikerült a sminkem, stb).


De nem szoktam semmi mást, az ismerőseim több, mint fele sokkal többször posztol, tesz ki mindent, de tényleg mindent (mit iszik, mit eszik, reggeli kávé, könyv, virág, párkapcsolat, idézetek, napsütés, tenger, stb stb)

Miért lehet az, hogy engem ennyien törölnek?

Tényleg nem értem, eszembe jutott az is, hogy lehet, hogy szimplán irritáló a külsőm?


Elég feltünő a megjelenésem (van egy nagyon határozott kiállásom, ami sokszor képeken is látszik, ez ilyen családi "örökség", apukám ágán mindenki ilyen volt, sokszor mondták, hogy a tekintete a családomnak ilyen tiszteletet parancsoló, meg hogy a szemem olyan, mint a kígyó), illetve vörös göndör hajam van, és van egy orr piercingem.

Utcán is észre vettem, hogy eléggé megosztom az embereket: van, hogy random idegenek szólnak be, hogy de csúnya vagyok, de olyan is sokszor van, hogy oda jönnek férfiak/nők is, hogy nagyon szép vagyok, érzik a parfümömet és nagyon finom, szép a sminkem, stb)


Lehet, hogy szimplán ennyire megosztó lenne a külsőm?

Mondom, semmi mást nem posztolok, nincs politika, nincs semmi ilyen.



És akármilyen gyerekes, idegesít, főleg amióta a kolis képviselő csak engem törölt.


2023. ápr. 15. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, én sztorik miatt még nem követtem ki soha senkit, megvan az a kb. 10 ember, akinek megnézem a sztoriját mindig, a többiekét meg soha, mert nem érdekel, de ezért nem követem ki őket.

Viszont néha szoktam szelektálni a követéseket: akiknek nincs kint egy állandó képük sem, nem is használják pl. az instát, vagy sok éve a suliban bekövettem őket, de sose beszéltünk, vagy előző munkahelyről kolléga, akivel egyszer beszéltünk 5 éve stb, néha rám jön, hogy az ilyenek kikövessem. Nem mint ha valami nagy bajom lenne velük, egyszerűen feleslegesnek érzem, hogy ott legyenek, ha nem vagyunk kíváncsiak egymásra.

2023. ápr. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
Lehet unalmasnak tartanak, vagy szimplán csak nem bírnak/nincs semmilyen kapcsolat köztetek. Magamból kiindulva én mindig ilyen esetekben követem ki az embereket.
2023. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!