Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként hogyan reagálnál ha...

Nőként hogyan reagálnál ha rájönnél hogy az egyik férfi ismerősöd lementette szinte az összes fényképet amit feltöltöttél facebookra és instagramra?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmit mivel nyilvanosak.

Több bajom lenne belole ha magánfotóimat amiket nem akarok koteregetni lopkodta volna össze.

2022. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Küldenék neki a farkamról is.

18L

2022. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Tiltanám, gondolom.
2022. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mark Zuckerberg nem tartozik az ismerőseim közé.
2022. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek fent magamról képek, csak a macskáimról, meg 1-2 olyan, amin a cicáimmal vagyok és az arcomból látszik kb. pár cm. Szóval kicsit fura lenne, de azt gondolnám, biztos ő is szereti a macskákat
2022. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom, ez azért túl megy egy határon, nem? Valahogy korlátoznám a hozzáférését a profilomhoz.
2022. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez kifejezetten creapy. Oké, hogy ki van rakva és látható másik számára, de az, hogy valaki a rólad elérhető képeket egybe gyűjti és tartogatja magának, az szerintem már az ijesztő kategória. Persze függ attól is, hogy milyen viszony van köztünk, de alapvetően én azt gondolom, hogy blokkolnám, hogy ne tudjon követni egyik felületemen sem - jót biztos nem tesz, ha napról-napra, ki tudja hányszor ránézhet ezekre.
2022. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi a probléma a #6 válasszal? Akinek nem tetszik, az remélem külön küldene még képeket a csávónak, hadd nézegesse..
2022. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

"Bocs, de mi a probléma a #6 válasszal?"

Szerintem az, hogy nagy ostobaság. Kiraksz olyan képeket magadról, amelyeket nem szégyellsz, és amelyeket bárki, ha akar, a képernyőn órákon át nézegethet, hét nap egy héten. De letölteni, na ne, hát az nagyon fura... :D :D :d

2022. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Személy szerint képtelen vagyok beleélni magam abba a mentális állapoba, hogy minden egyes elérhető képet lementsek valakiről (még akkor sem ha tetszik az illető) - márpedig ebben az esetben olyan furának/különcnek tartanám, hogy biztos megszakítanám vele a kapcsolatot.
2022. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!