Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalnàtok az ilyen "...

Mit csinalnàtok az ilyen " baràttal"?

Figyelt kérdés
Tudja,hogy rossz dolog történt velem.Mondja kedd utàn ràér lesz lesz neki valami vizsgaja.De attol masokkal raer talalkozni latom es nem elso eset.Pl. az este felrakott egy kepet egy szuletesnaprol.Megint hazudott.
2023. ápr. 16. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem ér rá, mert más programja van. Nem hazudott, mert veled nem ér rá, de az előre megszervezett programra ráér, mert ahoz szervezi a dolgait
2023. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,csak ez tobbszor igy volt.Es erdekes nekem azt mondja 2-3hetig nem er ra masnak raer.Nem is barat,azert tettem zarojelbe.Aki akar raer egy orat kavezni,de valoszinu nem vagyok olyan fontos es ezt mostmar jo lesz tudatositanom es valtoztatnom.
2023. ápr. 16. 08:00
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Más programja volt nem ért rá veled találkozni. Ha ez nem tudod elfogadni akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Így neki jobb lesz és te is megnyugszol. Jó lenne ha nem tapadnál a barátodra.
2023. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból kérdezem, de ő is tudja, hogy ti barátok vagytok? Mert nekem volt olyan kollégám, akinek csak a nevét tudtam, és nagyon maximum az időjárásról beszélgettünk, azt is csak ha véletlenül összefutottunk a kávéautomatánál - de ő valamiért úgy gondolta, hogy ő a legjobb barátnőm.
2023. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as annyiban egyezem mas programja volt.A forditottja igaz nekem lesz jobb nelkule.Nem tapadok..en szepen szoktam kerdezni.Ha o depis ir 4x is hetente talalkat,utana meg nem igaz hetente 1,5 hetente nem er ra egy orat kavezni.Es is megsertodik masra emiatt amit most en serelmezek.

4-es folyamatos kapcsolatba voltunk,mindenrol beszelt.Sok kozos program volt.Nem bantana ha eleve olyan kapcsolatba lettunk volna hogy kb havonta talalkozunk,de igy mar nem megy lazitani a szalakon.Inkabb akkor sehogy se talalkozzunk,jobb lesz.

2023. ápr. 16. 08:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Sok banto eset tortent mar.Hosszu lenne leirni.De nem szimplan arrol van szo,hogy mas programja volt.Mint emlitettem azelott tobbszor talalkoztunk de valoszinu az pont ugy esett ki hogy akkor rossz passzba volt es nem volt mas.
2023. ápr. 16. 08:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy sok mindent tudok rola...nem tudom nem fel masok hulyenek nezik ilyen dolgok miatt amiket meselt 30 felett nem kefelt senkivel,depis,ongyilkos gondolatok,de inkabb ez aldozat szerep.Az ilyen dolgokat akinek van egy kis sutnivalo a fejeben nem mondja masoknak.Es ezt eloszor meselte mikor talalkoztunk.Amugy komoly hivatast tolt be,tanarno.
2023. ápr. 16. 08:45
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy nem ér rá, 0-24 dolgozik éhbérért
2023. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Raer o...masokkal talalkozik.Ez kifogas en is teljes munkaidobe dolgozok raadasul utazok es tudtam ra idot szakitani
2023. ápr. 16. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha ilyen labilis személyiség, akkor jobb is hagyni, mert mindig ezt fogja csinálni. Felesleges rá időt szakítani.


Én is épp most tiltottam le egy ilyen kedves "barátot", aki sose ért rá, még visszaírni se.


Tudod majd, akkor jönnek rá az ilyenek, ha majd az "új barátaikkal" és ezt csinálják, azok lesz.rják majd őket és tök egyedül maradnak...vagy még akkor se. :D Na de ez már legyen az ő bajuk.

2023. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!