Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csinálnátok? Hogy...

Hogy csinálnátok? Hogy lépnétek kapcsolatba velük? Hogy érnétek el, hogy veletek is barátkozzanak? Kérlek szépen adjatok nekem tanácsokat, ötleteket! /Trollok kíméljenek!/

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, a volt munkatársaim közül kb 3-4 lány jóba lett egymással, és ők hetente, v mikor hogy szoktak talizni, ilyenkor általában az egyiküknél vannak, és ott iszogatnak, beszélgetnek, vagy elmennek programokra, stb.

A lényeg az, hogy nagyon szeretnék én is a barátjuk lenni, közéjük tartozni.

De nem tudom, hogy ezt hogy érhetném el.

Nem vagyok rosszba egyikkel sem, mindig is átlagos volt a kapcsolat köztünk.

Nem tudom, hogy fogadnának engem....

Félek, hogy nem lennék szimpatikus nekik, és többet nem hivnának magukkal....

Annyi, hogy közülük az egyik lány most ott dolgozik ahol én is, és szoktunk beszélgetni, hülyülni.

Valahogy általa kéne bekerülnöm a bandába...


2023. jan. 16. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg tőlük, nem csatlakozhatnál-e egyszer. Ezt máshogy nem lehet.

Nemet szinte biztos, hogy nem fognak mondani. Annak fennáll a veszélye, hogy csak udvariasságból mondanak igent, és igazából nem kívánnak maguk közé. Akkor az elég kínos, és sajnos nem csak egy estére, hanem akkor az az egész későbbi munkahelyi légkörre rossz hatással lesz. De persze jól is elsülhet, próba nélkül soha nem derül ki.

Ezek az összeszokott társaságok egyébként ritkán fogadják örömmel az új tagot, mert az borítja a megszokott viszonyokat.

2023. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első!


Home officeba dolgozunk annyiban jó.

2023. jan. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!