Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság ha jó...

Szerintetek bunkóság ha jó barát vagy akár rokonságból érkezik valaki bejelentés nélkül és elküldöm mert nem alkalmas az idő?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 11:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyesek mások kedvességével visszaélve, totálisan belegázolnak a határainkba. Én egy jó találkozásra felkészülök. Ha tehát valaki váratlanul toppan be, arra nem tudtam felkészülni és nyilván ő sem, hiszen különben előre szólt volna. Így ez a találkozás rovására megy. Kétlem, hogy ez bárkinek jó érzés lenne. Pont ezekért szükséges a látogatást előre megbeszélni.
2023. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

Pont tegnap volt ezzel kapcsolatban egy elég dühítő élményem.

Nagyon magam alatt voltam, felhívtam a legjobb barátnőmet, ő meg mondta, hogy ugorjak át hozzá, beszélgessünk. Még külön vissza is kérdeztem, nem zavarok-e, nincs-e együtt a család, mondta hogy nem, dehogy, a gyerekek a szobájukban, a férje meg még nem ért haza. Átmentem, beszélgettünk, a telefonját is lenémította, hogy ne zavarjon minket senki.

Erre egyszer csak ott állt az ajtóban egy közös ismerősünk. Hogy erre járt, és akart ugyan szólni, de a barátnőm nem vette fel a telefont. És ugyan már, ne menjek el, majd elbeszélgetünk hármasban. De én nem vele akartam beszélgetni, mert baromira nem rá tartozott, amiről szó volt! A barátnőm teljesen zavarba jött, nem akarta elküldeni az illetőt, mert az milyen már (miért, másokhoz csak úgy beállítani milyen? Na mindegy) úgyhogy megkönnyítettem a dolgát, felálltam és eljöttem.

Más: a gyerekeim igazi lakótelepi bandázós életet élnek most, de ők sem járkálnak fel hívatlanul egymáshoz. Felhívják egymást, vagy egymásra írnak, hogy "Foci most?" vagy valami hasonló, és találkoznak. Ha fel akar valaki jönni, előbb megkérdezik. Tudják, hogy mindig megengedem, de ennek akkor is ez a módja.

2023. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%

"Én egy jó találkozásra felkészülök."


Na ez az. Egyedül élek, nálam egy átlag hétköznap nincs semmi. Ha most betoppanna valaki, annak vizet vagy tejet tudnék adni.

2023. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%

#12:

Nyomogathatod orrba-szájba azt a rohadt caps lock-ot, de még a családtagjaidhoz is csakúgy random előzetes megbeszélés nélkül beállítani nem illendő, hiába hisztizel. Én se megyek megyek át szó nélkül bátyámékhoz, csak azért mert ő a tesóm, mert nem illik.

2023. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%

#19:

És te az egész életedet a 4 fal között töltöd, nem mész el soha a lakásból? Akkor hogy a francba fogadsz bárkit, ha nem vagy otthon? Azért mert te ekkora remete vagy, nem mindenki az, inkább te élsz valami virtuális világban. 😂

2023. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
92%
Régen is mindenki utálta a hívatlan vendégeket. Közmondások is születtek róla. :D
2023. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%

6-os: Én abszolút szociális vagyok, szívesen találkozom a barátaimmal, ismerőseimmel, de ehhez nem kell egymásra rátörni az ajtót random időpontokban. Home office-ban dolgozom, ettől függetlenül millió olyan szitu van, amikor abszolút alkalmatlan lenne bárkinek a látogatása, de ha épp csak lazítanék mondjuk egy film előtt, akkor se szeretném, ha beugrana bárki dumcsizni. Nekem nem komfortos az ilyen, és szerencsére a rokonok, barátok is ezt a nézetet osszák.


Szóval, nem, kérdező, nem vagy bunkó, inkább az, aki ilyesmire vetemedik.

2023. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
87%

Hát hozzám aztán jöhetnének, egyedül élek, úgyhogy itthon általában egy szál lőcsben vagyok, meg max csapvízzel tudom megkínálni...így jár a hívatlan vendég!

Na amúgy vicceltem, kinézek a kémlelőn és be se engedem, mintha otthon se lennék.

2023. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Beallitani bunkosag.
2023. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 laziga.hun válasza:
8%
Nálunk 20 éve még vezetékes telefon se volt a kertvárosban talán 2 lakásba. Át bicikliztem város túloldalára Attila barátomhoz, majd az anyja közölte hogy 20 perce elindult hozzánk. Nyilván másik útvonalat választott. Viszont szerintem a mai degenerált introvertált társadalom elvárja. Egyszerűen a mai generáció telefon nélkül meghalna. Főzni se tudna mert a recept is a telefonba van meg minden is. A fejük meg üres érzelmileg meg nullák.
2023. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!