Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság ha jó...

Szerintetek bunkóság ha jó barát vagy akár rokonságból érkezik valaki bejelentés nélkül és elküldöm mert nem alkalmas az idő?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 11:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak volt régen egy kolléganője, akivel baráti viszonyt is ápoltak, pár utcára laktak tőlünk, hasonló korúak voltak a gyerekeik is, mint mi tesómmal. Viszont nem ismerték az órát, és nem érezték, hogy késő este már illetlenség vendégeskedni. A szüleim meg nem tudták, hogyan rázzák le őket akár este 8 után, hogy ne ők legyenek a bunkó házigazda.
2023. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne találd már, hogy 20 évvel ezelőtt nem volt vezetékes, 2001-ben kaptam meg az első (bibibís) mobilomat.


Az meg, hogy a recept telefonban vagy szakácskönyvben van, nem tök mindegy?

2023. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 20 éves a bibibís számom. :-D De vezetékes már régebben volt otthon és a nagyszüleimnél falun (nem agglomeráció, mára eléggé lemaradt térség). Amúgy amíg nem volt lakástelefon, addig mindig meg volt beszélve, mikor hívjuk egymást, apám munkahelyéről lehetett telefonálni, nagyszüleimnél meg a vasútállomáson az egyik ottani telefont lehetett használni, és a falu postája mellett volt egy utcai fülke. Azért tiszteletben volt tartva a munkaidő, iskolaidő, olyankor senki nem akart alkalmatlankodni, nem úgy, mint manapság, hogy elérhetetlenné kell válnom, ha meg akarom értetni másokkal, hogy munkaidőben nem fogok telefonon cseverészni, mert dolgozom. Érdekes amúgy, hogy pont nem a fiatal korosztály szokott pofátlankodni, hanem az idősebbek, akiknek még nem volt természetes fiatalkorukban, hogy bármikor, bárhol elérhetők.
2023. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
#9-es írta: "Én 40 éve is ráírtam előbb a messengeren." - időben leesett, hogy ez csak merő irónia :D :D :D
2023. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!