Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz ha a barátommal...

Mennyire gáz ha a barátommal együtt aludnánk, átölelném, összebújva filmezés?

Figyelt kérdés

Na mielőtt még leírom ezeket amit ő is b*zisnak tart meg szerintem bárki, elmondom hogy én a b*ziságot még a leszbikusokat is pedig az aztán engem is izgat, de amúgy mentális betegségnek ismerem, az hogy kivették a betegségek listájáról attól még egyszer okkal rakták bele, azzal hogy valaki b*zi és csinálja amit csinál azzal még nincs bajom, azzal viszont már nagyon is van hogy nem hogy nem hajlandóak felismerni és elismerni a betegségüket hanem még másokat akarnak rákényszeríteni arra hogy ez a normális. Erről így ennyi elég is csak gondoltam tisztázom, hogy semmiféle szexuális vonzalom nincs a barátom felé, el nem tudnám képzelni alapból azért mert undorítónak tartom de másrészt és ezt neki is mondtam hogy ha pl lány lenne még akkor sem mert a barátsága többet ér.

Ezt azért akartam csak tisztázni hogy lehetőleg normális válaszokat kapjak a kérdésemre és ne mindenki csak azt mondja hogy hát biztos bele vagy buzulva a barátodba meg szerelmes vagy vele.

Ja igen tisztázásképpen még egyrészt mindketten fiúk vagyunk és egyidősek, 22 évesek.


A probléma tehát hogy én pl tökre el tudnám képzelni hogy együtt aludjuk mármint egy ágyban egymás mellett, igen vagy mondjuk otthon filmezünk és egymás mellé bújunk vagy átölelem én alapból ha találkozunk is inkább átölelném legtöbbször minthogy kézfogással köszönni merthogy az férfiasabb.


Ami érdekes hogy pl egyszer amikor úgy szóba került a téma akkor mutatott a telóján videót ahogy szórakozóhelyen egy csajt a wc-ben dug meg szopat és hát nyilván nem csak a csajból hanem belőle is láttam mindent, ezzel pl nincs baja ilyen téren nem szégyenlős pedig nekem azért kicsit kellemetlen volt nézni, örültem annyiból hogy beenged így az intim szférájába meg ilyet megoszt velem hogy akkor biztos nagyon közel állunk egymáshoz de azért na mégis fura volt így látni még ha csak videón is.


Viszont olyanba amit szintén szóbakerült hogy pl egy csajt megdugnánk ketten arra már mondta hogy csak több nő felállásban vállalja tehát azt már b*zisnak tartja úgy.


Alapvetően tényleg elég közel állunk egymáshoz, szeretjük egymást legalábbis is én biztosan Őt, szerintem Ő is engem, ezt ki is fejezzük szóban ebből semmi gond, amikor csak tudok próbálok neki örömet szerezni szóval ez rendben, volt is már egyszer hogy átöleltem azzal sem volt igazából baja csak meglepődött de én meg azért csináltam mert ki akartam csak fejezni hogy Ő nem csak egy barát hanem mintha a testvérem lenne és nagyon fontos nekem.


Éppen ezért valószínűleg még abból sem lenne baj ha még próbálnék közeledni hozzá és akár felvetném azokat amit a kérdésben írtam, de azért már én is látom hogy ez már gáz nem társadalmi megítélés szintjén hanem tényleg ennél közelebb már nem tudunk hova kerülni egymáshoz mert a következő lépés már az hogy összeköltözünk xD

De valahogy egyszerűen nem tudom hol a határ, nem tudom én se mi kéne még vagy mit akarok ezzel egyszerűen csak jól esne.

Szóval ami pl csajok közt normális az két fiú közt már buzulás és alapból nekem is az lenne kivéve Vele.

Sőt abban is biztos vagyok hogy én is nagyon furán érezném magamat egy ilyen helyzetben hogy összebújjak vele meg lehet meg is bánnám szinte biztos vagyok benne hogy csak eltávolodnánk egymástól egy ilyen után mert ez már túl sok de gondolatban viszont valamiért el tudnám képzelni.


Valaki esetleg tudja mi ez? Mi az ami hiányzik nekem a kapcsolatunkból, mi kellhet még? Legjobb barátok vagyunk mindent megosztunk mindenben számíthat rám egyszerűen már tényleg nincs hova. Még az jutott eszembe hogy lehet pont ezért hogy úgymond csúcsra ért a kapcsolatunk és innentől meg stagnál, már nem halad tovább előre semmi, nem kell semmit tennem azért hogy még jobban megkedveljük egymást vagy még közelebb kerüljünk mert ezeken már mind túlvagyunk, eleve kiskorunktól fogva ismerjük egymást és lehet úgy vagyok vele hogy innentől már csak lefelé van út, mostmár csak az van hogy eltávolodunk egymástól ha csak nem tudok kitalálni valamit. Amiben lehet valami mert most pl voltunk yachtozni, limuzin, megyünk most majd repülőt vezetni szóval próbálok minden program lehetőséget megragadni meg minden minnél többet találkozzunk beszélgessünk stb. Ha már pár napja nem beszélünk már hiányzik, 1-2 hét után már úgy vagyok vele hogy valami kell történjen mert különben ha sokáig nem beszélünk akkor idővel majd eltávolodunk egymástól.

Lehet ez valamiféle megszállottság már vagy mi lenne az ami már több mint szeretet de nem szerelem? Mi a kettő közti állapot?


2023. ápr. 23. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted az elso sornal tovabb olvassa barki a troll faszsagodat?
2023. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem te tipikusan az a fajta vagy, aki még akkor is elhordaná mindennek a melegeket, ha közben épp smárolna a pasijával.


Nekem semmi bajom a melegekkel, de szerintem ha valaki fiúként egy fiúval szeretne összebújva filmezni, az már kicsit több, mint szimpla barátság. Nem szexuális értelemben, de akkor már a gyengébb érzelmek megjelennek. Bajnak nem baj egyébként, csak mondom.

2023. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na az egyutt alvas osszejott es marha jo volt, nem volt semmifele buzulas meg semmi gond belole egyszeruen csak jo erzes volt plusz megerosodott bennem hogy igazan kozel allunk egymashoz.
2023. ápr. 28. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Király, örülök nektek.
2023. máj. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt azóta?
2023. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!