Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezhetném vissza?

Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Hiányzik a barátnőm. Már nincs jogom így nevezni Őt. Elvesztettem, csakis az én hibámból.

Együtt voltam másfél évig egy sráccal. Majd megőrültem érte, mindenben Őt helyeztem az előtérbe. És szinte mindíg vele voltam, amíg egyszer csak vége nem lett.

Van egy barátnőm , vagy volt, Ildikónak hívják, akivel középiskola óta barátnők voltunk. Imádtuk egymást. De amikor összejöttünk Dáviddal, rá egyre kevesebb időm maradt. Sokáig türelmes volt velem, kérte sokszor, hogy töltsünk több időt együtt, de én egyre jobban csak hanyagoltam. Volt egy délután, amikor nagyon csúnyán összevesztünk. Szörnyű dolgokat vágtunk egymás fejéhez. Azután nem irt, nem hívott, és nem keresett többet. És ami a legrosszabb, hogy mindenben, amit Ő vágott hozzám igaza van.

Hiába hívom, nem veszi fel a telefont, messengeren, facen le vagyok tiltatva.

Beszélgetni akarok vele, de Ő meg sem akar hallgatni. Nagyon hiányzik nekem, hogy szerezhetném vissza? Segítsetek.


2023. ápr. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el azóta mióta veszekedtetek? Esetleg nem tudsz átmenni hozzá vagy a szüleivel beszélni?
2023. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, tartsd tiszteletben a szabad akaratát.


Ha elárultad és hátba támadtad pénz/üzlet miatt-akkor végképp. Felesleges bárkinek a rokonságát keresned ahogy az 1-es javasolta neked..


Az anyagi szintű árulás az egy olyan mélység amiből az ilyen emberek sosem jönnek ki.Amikor nehezebb helyzetük van akkor hiába próbálnak visszatérni Idő kérdése, hogy ki ajánl nekik többet és ismét meglépik az ilyen emberek. Biztos megbocsájtott már, de soha többet ne akarj a közelébe kerülni, mert 10000, millió %, hogy elhajt.


Bizony az ilyen embereknek a gyümölcs keserű, és az is marad. ASz árulást még Jézus sem bocsájtotta meg, pedig aztán..

2023. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És kiárulta el Jézust? az egyik legkedvesebb tanitványa. Pénzért, nem is sokért..fillérekért ahhoz képest amit a Mestere ért a valóságban.
2023. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Luk21-

16.

Elárulnak pedig titeket szülők és testvérek is, rokonok és barátok is; és megölnek némelyeket ti közületek.

17.

És gyűlöletesek lesztek mindenki előtt az én nevemért.

2023. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden jót Neked:)
2023. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te valamit nagyon benéztél 2-es, de legalább akkor maradj csendben mint hogy hamis dolgokat beszélsz. Mi az hogy Jézus nem bocsátott meg? Á dehogy, végül is csak ilyeneket mondott:

Mert ha az embereknek megbocsátjátok vétkeiket, nektek is megbocsát mennyei Atyátok. Ha pedig nem bocsátotok meg az embereknek, Atyátok sem bocsátja meg a ti vétkeiteket.

Ne ítéljetek, és nem ítéltettek. Ne kárhoztassatok, és nem lesz kárhoztatásotok. Bocsássatok meg, és nektek is megbocsáttatik.

Kérdező: Ezt így ahogy itt leírtad mond el neki szívből és akkor van rá esély hogy kibékültök.

2023. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!