Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálnak meg a barátaim?

Miért utálnak meg a barátaim?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen társalgok, jó kommunikációs képességeim vannak, így könnyen elbeszélgetek szinte akárkivel. Nemegyszer tapasztaltam az utóbbi években, hogy azok az emberek, akikkel összebarátkoztam egyszerűen egyszer csak már nem akarnak barátkozni velem. Például most, itt 9. osztályban lett egy barátom, és az utóbbi hetekben, napokban egyszerűen már, hozzám se szól, és erősen utal rá, hogy már nem akar barátkozni. (utalás például: felszállunk a buszra, és odateszi a táskáját maga mellé, hogy ne tudjak leülni, bármit mondok neki vagy kérdezek tőle bármit, gyors, rövid választ ad, inkább nyomkodja a mobilját).

Nemrég szakítottam a barátnőmmel (aki sajnálatos módon az osztálytársam), a barátai/ barátnői egy ideig még normálisak voltak, de most már érződik bennük a gyűlölet.

Itt csak jelenlegi osztálytársaimról volt szó.



2023. ápr. 26. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, már próbáltam magamban keresni a hibát. De egyszerűen csak ugyanaz a válasz: hónapokkal ezelőtt, mikor együtt nevettünk, barátkoztunk ugyanaz az ember voltam, mint most.
2023. ápr. 26. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Na ezert nem jarunk /szexelunk osztalytarssal/munkatarssal/edzotarssal.

Mert szakitas utan ellened forditja a korulotte levoket.


Irany egy masik iskola,ahol nem nyulsz a lanyokhoz.

2023. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló nem ír akkora hülyeséget. Nem feltétlen az ex barátnőd az oka ennek, de könnyen lehet hogy Ő mondott olyanokat rólad amiért megharagudhattak rád.

Egyébként az is lehet hogy te követtél el olyas valamit amiért most ez van és te nem vetted tudomásul hogy az amit tettél annak ez lett a vége. Most nem feltétlen a volt csajoddal kapcsolatos dologra gondolok, lehet akár teljesen más dolog is amire neked kellene megtalálnod a választ. De még arra is tudo gondolni hogy lehet nem vettél részt bizonys osztályközösségi dolgokban, közös program iskolán kívül és ehhez hasonlók.

De ha tényleg ennyire nem tudod a választ akkor kérdezd meg attól aki csak egy kicsit is hajlandó még szóba állni veled.

2023. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!