Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nincsenek barataim? Az...

Miert nincsenek barataim? Az osztalyba is utalnak.14/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alig vannak barataim, egy van csak aki igazan, de az csak tavkapcsolat mert mar nem lakik kozel. Sosem volt meg olyan baratnom akivel programot csinalhattam volna, hogy pl atmegyunk egymashoz es koromfestes vagy filmezes meg kibeszeljuk a fiukat, viszont lehet vele normalisan is beszelni. Nem volt ilyen baratnom es elegem van hogy 14 eves koromra sem szereztem. Visszahuzodo vagyok, de csak ismeretlen tarsasagba, fogalmazzunk ugy hogy nem szeretek a kozeppontban lenni. Viszont kedves vagyok masokkal es tenyleg sosem vagyok bunko, konnyen megbocsajtok de nem felejtek.

A masik pedig hogy az osztalyban sem szivlelnek, fogalmam sincs miert. Eddig nem mondom hogy nepszeru voltam, de birtak. Viszont mostmar a nyomik koze tartozom mert egyszeruen senki nem szeret. Nem mondom hogy utalnak,csak cikiznek neha mert alacsony vagyok es fogalmazzunk ugy elol deszka vagyok. Mindig gunyolnak mert nem tudom megvedeni magam. Bar nem is szeretnek az a beszologatos hangos ember lenni, de mit tudnek csinalni hogy hagyjanak beken? Pontosabban hogy ne utaljanak a semmiert? Probaljam meg felemelni a hangom? Viszont csendes vagyok, az nem tudom hogy menne...amugy 8-os vagyok, nincs sok hatra az altalanosbol de igy mar nehezen birom...es a gimit is jo lenne magabiztosan kezdeni. De semmi onbizalmam...Segitseg!:(



2016. márc. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Miert nincsenek barataim?"

Honnan tudjuk?


"Az osztalyba is utalnak."

"Nem mondom hogy utalnak,csak cikiznek neha mert alacsony vagyok es fogalmazzunk ugy elol deszka vagyok."

Na most akkor?


"A masik pedig hogy az osztalyban sem szivlelnek, fogalmam sincs miert."

És akkor mi honnan tudjuk?

2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De lehet azért bsztatnak, mert alacsony vagy és elöl deszka.

Megoldás: magassarkú, elhízás (has miatt), szilikon (mell miatt).

2016. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"konnyen megbocsajtok de nem felejtek. "

tehát akkor annyira azért mégsem teljes az a bocsánat. ha valaki valami butaságot csinált, akkor azt az életben nem mossa le magáról :D

nem akarok kekeckedni egyébként.

próbálj meg nyitott lenni, és tényleg mindenkivel kedves, senki ne tudjon semmi kompromittálót találni benned. egyébként hidd el nekem, hogy az sem számít ha a gimiben is idióta lesz mindenki, 4 év, aztán úgyis mindenki megy amerre sodorja az élet. tanulj a jövődért, a céljaidért. és persze öröm az ha jó a társaság, de ha nem, az semmit nem jelent. sz önbizalomra meg annyit hogy senki nem jobb nálad, miért is lenne??? azért mert van nagy melle? :O

Neked is nőhet még, és egyébként is sok fiú szereti a kis formás ciciket... nem para ez :D ha van egy határozott véleményed értékrended, azt merd felvállalni, nyilván ne hiszti legyen, meg ne úgy add elő ezt, hogy nevetségessé váljál, hanem hogy vegyenek komolyan, hogy azért mindenki nagyjából hozzád viszonyítson :)

nem kell seggnyalónak lenni, de a tanárokkal is célszerű jóban lenni, lehet ciki, de hidd el, hogy sokaknál az érettségin is számít, hogy ki vagy. pofára megy még ott is minden... magyarnál, törinél mindenképpen, mateknál kicsit nehezebb, de még ott is, lehet elfogad valami bizonyítást a tanár, meg leellenőrzi sokszor, hátha talál még 1-2 pontot, szóval nem biztos, hogy jó a hangoskodó, menőzős, kezelhetetlen gyerekek közé tartozni... nálunk is hány ilyet lepontoztak...aztán persze ment a sírás, hogy jajj nincs meg a pont...

2016. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát máshol is lehet barátkozni, mondjuk kezdj el sportolni. Menj el valamilyen csapatsportra például. Az egyrészt levezeti a stresszt is, amit a mostani helyzeted okoz, másrészt magabiztosabb és fizikailag és lelkileg megerősödsz tőle és bekerülsz egy közegbe, ahol szerintem simán elfogadnak majd :) Vagy menj el valamilyen művészeti tanfolyamra, például rajzkurzusra vagy iratkozz be valamilyen zenesuliba. Vagy ha szeretnéd akár egyszerre több helyre is.

Ezekben rengeteg lehetőség rejlik és nagyon sok új emberrel is össze tudnál barátkozni.

2016. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valamelyikük beszól nézd levegőnek és ne kezdj el lesüllyedni a szintjükre mert annál jobban fogják csinálni. Tudom nem egyszerű de ha nem foglalkozol velük megunják a piszkálást. Az előttem válaszoló is nagyon jókat írt, ilyen helyeken szerezhetsz önbizalmat.

Nem sok van már ebből a tanévből, utána másik osztályba kerülsz, hidd el sokkal jobb lesz.

2016. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!