Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megállnátok szó nélkül?Rend...

Megállnátok szó nélkül?Rend tisztaság téma!Jogosan szomorú a kedvesem?Nálunk aludt egy külföldi barát és nem volt igazán a rend.Nem illett volna azt mondani hogy ugyan már,kit zavar?

Figyelt kérdés
Fiatal, munkával alaposan leterhelt pár vagyunk, a napokban itt járt a párom barátnője.Párom többször szabadkozott hogy elnézést a rendetlenségért stb , de a kiscsaj még megjegyzést is tett a "rendre" , tisztaságra .Az alap dolgok (wc ilyenek ) rendben voltak.Azóta párom szomorú és szégyelli

2023. ápr. 28. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Akkor takarítson, vagy ne fogadjon vendéget. Wtf..
2023. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak úgy beesik hozzám, az ne reklamáljon. Ha én hívok/fogadok vendéget, akkor alaprend, alaptisztaság.

De ha én megyek valakihez, akkor nem teszem szóvá az "állapotokat"

2023. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont nagyon nem mindegy, hogy megyek en vendegsegbe. Pl ugy, hogy tudtam volna mashol is megszallni, akar fizettem is volna, de a vendeglato eroszakoskodott szinte, hogy naluk aludjak. Pl.
2023. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ezt egy valaszra irtam, reklamalni termeszetesen bunkosag. Max maskor nem megyek.
2023. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából alap hogy nálunk száll meg hogy ne kölcsön.

Takarítana ő szívesen és én is csak nagyon hajtós időszakban voltunk

2023. ápr. 28. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb el kell küldeni egy szállodába vagy hostelbe, és probléma megoldva :)
2023. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Költsön. Jajj autocorrect
2023. ápr. 28. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megjegyzéseket tett, a kezébe kellett volna nyomni valami takarító eszközt. Eszem megáll! Nálatok alszik, mert nem telik szállásra, vagy fukar, aztán még megjegyzéseket tesz. Erre mondják, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. Nekem ezután nem lenne alap, hogy nálunk alszik.
2023. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magára vennie. Kétféle család van az egyiknél mindig van kaja, a másiknál mindig rend van.

Mindkettő csak akkor, ha van idejük erejük felkészülni.

2023. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nagyon igaz!
2023. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!