Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt hazudozós " baràtotok"?...

Volt hazudozós " baràtotok"? Miben hazudott?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, de a végén kiderült, hogy mentális beteg és valószínűleg ő sem tudta hogy hazudik. Szerencsére a kapcsolat megszakadt.
2023. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

volt. aprosagokban mert szegenyebb csaladbol jött mint en es szerintem ez zavarta valahol es probalt egy szinvonalon lenni velem.


2 evig voltunk jo baratok. en szerettem nagyon szerintem o is engem csakhat ez volt a rossz hogy o is gazdagabb akart volna lenni.


az elejen azt hazudta az o apukaja is orvos es az anyukaja is ugyved. aztan egyszer picit lebukott amikor nalunk aludt es apum kerdezte hol dolgozik az apukaja es nemtudott valaszolni.


szinten kitalalta hogy volt egy terbalesete es ezert nemtud lovagolni, elotte meg azt meselte neki van lova es minden hetvegen jar lovagolni... egyszer elhivtuk magunkkal mert tenyleg mentunk lovagolni es nem akart jönni.


a kapcsolat ugy szakadt meg hogy 17 evesek voltunk es 40 ezer fortintot lopott kis anyum penztarcajabol, anyum masnap eszre vette felhivta a szuleit azok pedig megtalaltak a taskajaban.


onnantol kezdve el voltunk egymastol tiltva

2023. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt, de megszakítottam vele a kapcsolatot mert meguntam, hogy állandóan hazudozik.. és inkább az a kérdés, hogy miben nem hazudott.. tartozott is.. "jaj most nincs pénzem" és "ahh most spórolni kell" meg ilyeneket sütött el amikor mondtam neki bármit is.. aztán azért arra volt pénze, hogy hétvégére megvegye a 15.000 Ft-os üveg alkoholt és elmenjen nőket hajszolni.
2023. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Folyamatosan hülyeségeket beszélt, hogy az utcai jelzőlámpákban kamerák vannak, a megállókban meg rejtett lehallgatókészülékek, hamar kitöröltem az életemből.
2023. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még általános iskolában volt két ilyen osztálytársam is, akik a "barátaim" is voltak egy ideig.

Sajnos belefutottam talán a legrosszabb fajtába ebből a kategóriából, aki hazugságokkal próbált másokat ellenem hangolni vagy éppen engem másokkal szemben. Ezt mondta, amazt mondta, ezt csinálta, azt csinálta fajta dolgokra kell gondolni. Sajnos hallomásból tudom, hogy ő még a mai napig ilyen és azon szórakozik jókat hogy a "barátait" uszítja egymás ellen. Bár sose találkoztunk volna... Mintha valami kegyetlen vicc akarna lenni, de komolyan, életem egyik legnehezebb időszakán mentem keresztül még akkor ráadásul, amikor még engem kínzott ezzel.

A másik osztálytársam, meg kb minden alkalommal hazudott, ha volt lehetősége azzal "menőnek" beállítania magát mások előtt vagy ha úgy érezte, hogy az a javát szolgálja. Például amikor elhívtam magamhoz suli után, akkor kiderült, hogy a szüleinek nem mondta el, hogy átjön, hanem úgy tudták, hogy még napköziben van. Valószínű azért hazudott nekik, mert félt, hogy nem engednék el, hiszen nem volt sohasem valami jó tanuló.

2023. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rising Phoenix ***** válasza:
73%
Majdnem ex férj, bármit összehazudik, hogy ártalannak mutassa magát mindenki előtt. Manipulatív érzelmi terrorista a háttérből akár 10emberen keresztül is képes kárt okozni az életemben. De már nem sokáig.
2023. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuuu sokmindent, mindig, kényszeres hazudozó volt valszeg. Hogy ők milyen gazdagok, mennyi drága cucca van (de sosem mutatta), mindig ment elvileg valami rendezvényre, de igazából csak nem volt kedve találkozni, egyszer azt mondta hogy betörtek hozzá amikor egyedül volt otthon, ő meg késsel hasbaszúrta a támadót, aki elvileg hetek óta fenyegeti hogy elkapja és váltságdíjat követel majd érte, de a bűnöző is megszúrta a combját és a gyerek küldött egy képet amin piros temperával van odafestve😂 ja meg hogy van barátnője egy osztálytársunk de csak nekem mondta el ne mondjam el senkinek mert titok, de közben volt egy másik csaja is aki miatta majdnem öngyilkos lett. Ja mindezt 13-14 évesen kamuzta😂
2023. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!