Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertáltak, ti hogy működtök?

Introvertáltak, ti hogy működtök?

Figyelt kérdés
Elég általános kérdés, tisztába vagyok, hogy személy függő, de ismerkedésnél, ha nem irtok, ha nem sokat kérdeztek, de azt irnátok, hogy egy találkozóban benne lennétek, akkor az már azt jelenti, hogy nem totálisan elutasító az akivel épp chatelek.... csak visszafogott

2023. máj. 5. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Aki szimpatikus és akivel jól kijövök azzal miért ne akarnék találkozni?
2023. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább arra gondolok, ha nem azonnal találkozunk, hanem pl két hét múlva, de addig nem igazán ír először, ritkán kérdez, stb stb
2023. máj. 5. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én introként van hogy egyszerűen nem tudok mit kérdezni, nem tudok beszélgetést kezdeményezni online. Viszont ha engem kérdeznek szinte bármiről regényeket tudok írni. És offline sincsenek ilyen problémáim hogy ne tudnék mit mondani.

18F

2023. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki más és más ebben, én pl kifejezetten irtózom tőle, ha emberek közé kell menni, kirobbantani sem nagyon lehet a szobából ha nem muszáj, de van aki meg pl csak a megfelelő emberek társaságában érzi jól magát de ott megnyílik stb.
2023. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
én neten extrovertált vagyok de élőben sok időbe telik megnyílnom
2023. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, simán benne vagyok ismerkedésben, csak nem társaságban :D
2023. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Onlinen sokkal könnyebb megnyílni.
2023. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Én introvertáltnak gondolom magam. Az introvertáltak minden tulajdonsága igaz rám. Élethelyzettől és hangulattól függően lehet, hogy olyat csinálok, ami nem introvertált szokás, de introvertáltnak érzem magam.


Mint introvertált, én a kevés beszélgetés után nem találkozok. Ha beszélünk 2-4 hete és még azt se tudom, hogy mi a vezetékneve, a hobbija, hogy van e macskája és kb semmi olyat ami a személyiségére utalna, nem találkoznék vele. Ismerkedjünk meg jobban, akarjon tudni rólam, ha én akarok tudni róla akkor beszéljen, ne csak szavakkal és tőmondatokkek válaszóljon.


Van egy emberke akivel jelenleg beszéltem. Írtam neki vagy 6 sort arról amit kérdezett. Még aznap válaszóltam neki. Az ő válasza 1 hét múlva jött meg, amiben 3 szó volt ami nem is mondat volt, hanem inkább felsorolás.

2023. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!