Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden elsimerésem azoknak...

Minden elsimerésem azoknak akiknek sikerült életükben olyan barátságot kötni valakivel mintha testvérek lennének, jóban rosszban együtt vannak és megértik egymást becsüljétek meg az ilyet mert néhanyunknak nem sikerült!!!! ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
1 ilyen barátom van :D inkább sok haverom van mint barátom...de most nem értem mi is a kérdés.
2023. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Néhányunknak nem sikerult?

Többségben vagyunk azok,akiknek nincs barátja,akiket elárult,becsapott a barátja,akit lesz.r a barátja mert párja van.

Akinek van barátja és olyan,akire számíthat,az szerencsés ember.Még akkor is,ha nincstelen,de lelkileg akkor is gazdag.

2023. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen egy.Egy lány volt a "testvérem".De sajnos ott rontottam el,hogy egyhangú volt a beszélgetésünk.És azóta csak egyszerű barátokat szeretnék magam mellett.Soha nem lesz olyan ember az életemben mit ő volt.És nem is engedem el.Még mindig ő a legjobb barátom.
2023. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A #3-as vagyok.


Azt kimaradt,hogy azóta nagyon nehezen baratkozok ismeretlenekkel.

2023. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!