Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan vagy...

Szerintetek jogosan vagy igazságtalanul reagáltak így, amiért megszakítottam a kapcsolatot a haverommal és feleségével emiatt?

Figyelt kérdés

mindketten haverok voltak még egyetemről. tudják rólam, hogy nem vagyok gyerekpárti ennek ellenére, mióta az elmúlt 2 évben 2 gyerekük is született mást sem hallok csak így meg úgy a csabika meg a lacika. nonstop csak erről volt szó, meg folyamatosan a fényképeket mutogatták. én meg szóltam hogy ha csak erről szólnak amikor találkozunk akkor inkább ne találkozzunk, fejezzük be semmi értelme.

erre olyanokat mondtak a szemembe meg irogattak viberen mintha valami utolsó alja féreg lennék meg olyat irtak, hogy bunkó vagyok aki csak irigyli az ő sikerüket, sikeres családi életüket meg én képtelen lennék akár egy gyereket is felnevelni


2023. máj. 7. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Jogosan..én sem bírom az ilyent :d
2023. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha én valamilyen lovas versenyző lennék, vennék egy drága, gyönyörű lovat, majd megnyernék több nemzetközi versenyt, és te, mint jó haverom megkérnél, hogy erről ne beszéljek többet, mert téged nem érdekel a lovaglás, majd később szólnál, hogy többet nem akarsz velem találkozni, én se értenélek meg, kiakadnék egész biztos, és próbálnék valami érthető okot találni. Az irígy meg a bunkó lehet, valószínűleg felmerülne bennem is.
2023. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Jobb lesz nekik nélküled és neked is jobb lesz nélkülük. Ez amolyan win-win.
2023. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A leiras alapjan nagyon bunko vagy te is, ok is.
2023. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki arról beszél ami érdekli és ami az élete aktuálisan fontos, jelentős dolga. Van aki a gyerekéről, más a munkájáról, megint más a hobbijáról. De olyan is van, aki mindenféle elméleteket gyárt a világról vagy csak simán panaszkodik.


A barátság meg valahol arról szól, hogy közös érdeklődési körű emberek jól érzik magukat együtt. Onnantól, hogy ez nincs meg, és nincs meg a közös érdeklődés, nem kell erőltetni a barátságot, kell keresni másikat.


Nagyjából ennyi a történet, minden más már csak részletkérdés.

2023. máj. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem szólok semmit az ilyeneknek nem kérem őket semmire de amikor arról szólnak a talalkozóink hogy jatszotéren kell lenni velük, meg amikor talalkozunk a gyerekevel is beszélgetni meg azt dicsérgetni egy idő mulva en simán rotkítottam majd meg is szüntettem a kapcsolattartást
2023. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

az ilyen barátságot nagyon hamar elkopnak, akik családosak sem szeretik azokat akik singlik, forditva szokott lenni, hogy a családos irigyli a szingli havert, mert mindenhová mehet korlátok nélkül azt csinálhatja amit akar...

Nem kell szólni semmit se kritizálni senkit, ha nem érzed jól magad velük akkor ezt mindenféle indoklás nélkül el kell maradni az ilyen barátoktól...nem közös az öröm, te nem oszthatod meg szintén a gyerek sikereket igy nem vagy ebbe a körbe nagyon kompatibilis..sorry


én is úgy látom magam körül, hogy a szingli barátok nagyon nem keresik a családosok társaságát..

keress magadnak olyan társaságot akik szintén egyedül vannak...több lesz a közös..

ezek a barátságok már nem aktuálisak..

az ő feleségeik sem örülnének, ha hivogatnád őket kanbuliba ahol jót iszogattok, buli csajok fanta és a régi házasság előtti dolgokat csinálnátok..ki mit csinálat előtte anno..

a környezetemben is szétment egy család, mert a férjet elvitték idézőjelbe a haverok, buli, társaság, mindig volt valami ami miatt hajnalig odavolt a férj...ki tudja mik nem voltak közben, és a végén egy salsa klubban kötött ki az illető ahol mint tudjuk milyen táncok vannak, na ezzel tényleg befellegzett a házassága 20 év kuka...

aki mélyen belemerül a haveri körbe és jobban tetszik neki, mint a házasság annak lehet ilyen vége is....a család rovására..

2023. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is megszüntettem, és nem azért mert nem szeretem a gyerekeket, de amikor semmi másról nem szól a baráti találkozó, vagy oda is hozza a gyerekét (jaj, apuka mégsem ért rá), és két szót nem tudunk váltani, mert a gyerek kiabál, hisztizik, folyamatosan pfázik, stb, az gáz.


Nálam ez a vízválasztó, és aki ezt meglépi, az onnantól kezdve csak ismerős. Bocs, azért mindennek van határa.

2023. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az gyakori hogy elkopnak a barátok ilyen helyzetben. Más az érdeklődési kör. De azért azt gondolná az ember hogy akik egyetemre jártak ennél intelligensebben állnak egymáshoz.
2023. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!