Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ez a baràt?Egyàltalàn...

Milyen ez a baràt?Egyàltalàn milyen ember az aki kifogasokat keres?

Figyelt kérdés
Koncertre készültünk de végül meggondoltuk.Elmentunk a helyszinre,de sokan voltak es inkabb elmentunk megenni,meginni valamit.Volt hely de mar szukosen.A koncert dijmentes volt,de kellett hozza jegy.Aki a jegyeket szerezte az az o ismerose.Kijott a koncert elott atadni a jegyeket es mondta van az edesanyja mellett is hely,de vegul nem volt.A koncert utan irt neki az ismeros lany kerdezte merre voltunk,hogy tetszett a koncert,hivta is kozben de nem vette fel azt mondta megmondja az ismerosenek nem latta a hivast.Arra a kerdesre merre voltunk,hogy tetszett azt a valaszt adta hogy nekem sok volt a tomeg es eljottunk a koncertrol es hozzateszi azt nem mondta hogy neki is az volt pedig az volt.Es nem hazudott.Szerintem meg igen mert megforditotta a helyzetet es a sajat reszet elhallgatta.Jobban o vetette fel a koncert elott hogy nincs kedve menni.Mondtam jot gondolhatnak rolam.Felhaborodtam ezen miert kell kifogast keresni.Mikor kerdezte mit irjon neki en mondtam az igazat hogy hatul voltunk es gyorsan elmentunk.Erre o ram haritja az egeszet! Es nem csak ez a dolog,eszembe jutottak az o kifogasai,haritasai tobbek kozt amiben nekem is volt reszem es nagyon elegem lett.
2023. máj. 13. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy lejön az írásodból megérdemlitek egymást
2023. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mire alapozva irod? Szerintem nem igy van
2023. máj. 13. 09:57
 3/4 anonim válasza:
Ez nagyon gyerekes ilyen dolgon megsèrtődni szerintem valami tini lehetsz de ha nem akkor ott bajok vannak úgy írtad le ezt mintha valami nagy tragédia történt volna veled figyelj a megoldás egyszerűen szard le ha nem jön be a stílusa amit csinál ne foglalkozz vele ennyi az meg hogy ő rád terelte a dolgokat az a te hibád jöttél és leírtad ahelyett hogy a szemébe mondtad volna ugyan ezt amit itt ki írtál erről ennyit
2023. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki is,de nem ram kellett volna terelni,hanem vallalni a felrlosseget
2023. máj. 14. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!