Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többet gondol, mint barátság,...

Többet gondol, mint barátság, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Néhány nappal ezelőtt az egyik barátom elmondta Nekem, hogy meleg. Nincs ezzel baj, örültem neki, szinte megtisztelőnek is éreztem, hogy idáig eljutott a barátságunk. A probléma viszont ott kezdődik, hogy pár napra rá, mikor nem hallott minket senki, bevallotta, hogy tetszek neki és ő többet is elképzelne velem, mint szimpla beszélgetés, mire gyakorlatilag majdnem meg is csókolt. Ekkor őszintén szólva ledöbbentem, kicsit "visszataszítónak éreztem", hogy most ezt hogy - nyilván ezt igyekeztem nem bántóan közölni vele, mint ahogy azt is, hogy barátnőm van, tehát nem vagyok meleg.

Nem olyan vagyok, mint aki csak úgy elhajt embereket, viszont kicsit megijedtem, hogy akkor hogyan tovább.


Azóta milliószor utalt bizonyos dolgokra velem kapcsolatban, de nem igazán tudja felfogni, ?elfogadni? hogy ez nem fog menni, elvégre az ember sem eszik olyat, amit nem szeret, tehát, nem fogok sráccal lenni, srác létemre - a téma sem vonz.


Voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben?



Nagyon köszönöm a segítségeteket!


2023. máj. 17. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Áradozz neki a barátnődről és mondd, hogy nagyon szerelmes vagy ebbe a lányba!
2023. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1, Ezen már túl vagyok... Hatástalan, gyakorlatilag olaj volt a tűzre. 😃😃
2023. máj. 17. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd meg neki, amit leírtál, más nem fog használni. Ha nem érti meg, hogy te nem vonzódsz hozzá (és akkor se vonzódnál feltétlenül, ha meleg lennél), akkor vess véget a barátságnak, ez a legjobb megoldás: téged nem idegesít tovább, őt pedig nem zavarják a viszonzatlan érzései úgy, hogy állandó kapcsolatban is van veled. Nem kell utalgatni és játszadozni, hogy hátha kapcsol, csak beszélj vele egyenesen és világosan.
2023. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég kellemetlen szituáció. Én is voltam hasonló helyzetben (meleg vagyok én is).

Sajnos az érzéseinek az ember nem tud parancsolni, és tök jó hogy elmondta neked mit érez, bár az hogy megpróbált megcsókolni az elég érdekes, és nem is értem miért, ha nyílvánvalóan tisztában van vele, hogy heteró vagy, és barátnőd is van. Na mindegy.

Viszont sajnos azt kell mondanom, hogy ezt a barátságot, ha nem is végleg megszakítani, de egy ideig szüneteltetni kéne, amíg nem rendezi le magában a dolgokat, mert az egész csak szenvedést fog szülni. Neked nyílván kellemetlen annak a tudata, hogy ő többet szeretne, neki meg lelkileg nehéz, hogy viszonzatlanok az érzései. Amíg ezt nem rendezi le magában, vagy nem talál olyan embert, akivel kölcsönösek azok az érzések, addig szerintem jobb ha nem találkoztok. Persze ne csak szó nélkül tűnj el, hanem próbáljátok ezt valahogy emberi módon megbeszélni.

2023. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!