Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet gondol valami többet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gondol valami többet is barátságnal?

Figyelt kérdés
Csomószor észreveszem h ha messzebb van tőlem bámul, de amúgy meg mindig próbál a közelemben lenni, ha beszélünk mindig teljesen felém fordul és többször végigmer közben, nagyon kedves segítőkész velem (de mondjuk ez az alapszemelyisege). Múltkor egy buli után egy fiú lakásában aludtunk és a 4 fiu mondták h a hálószobában alszanak és még mondtam h ok nappaliban van egy kicsi kanapé plusz több levegő én azon alszom, de a srác próbált meggyőzni h ott hamarabb fel fogok kelni mert besut a nap, és aztán amikor másnap kérdezte és mondtam h szarul aludtam mondta h hat talán nem ott kellet volna aludni. A teloszámom meg elkérte úgy h ha esetleg vmi segítség kell neki tudjon irni (ugyanazt tanuljuk) és beirtam a telojaba de aztán valaki mással kezdtem beszélni és nem volt ideje neki is mrgadni és mondtuk h jó majd később, aztán végul órákkal később ramirt whatsappon h heló xy vagyok, és amikor az este végén épp megosztotta velem a netet (szintén full önként amikor panaszkodtam h lassú a netem) és amikor lecsatlkoztam rögtön kérdezte h elmentettem e már a számát... Sztetek ő akar többet mint barátság vsgy csak én gondolom bele? Mindketten 21ek vagyunk

2020. febr. 15. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked szimpatikus a fiú, akkor légy hozzá kedves és az események jönnek maguktól.
2020. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Korulbelul 4 fiu baratom/haverom is igy viselkedik.

Ez meg nem jelent semmit.

Legy tovabbra is nyitott es kedves, es kezdemenyezz beszelgetest vele. Vagy akar egy talalkozot is. Semmi extra, ha a kettesben talalkozast tul soknak tartod, akkor hivd el, mikor a haverjaiddal talalkozol.

"hello, itt es itt talalkozunk holnap, ha van kedved, ugorj be te is"

Ez eleg artatlan, de megis erdeklodest mutat. Es ha nemet mond, akkor sincs gond, hiszen nem randira hivtad.

Ha igent mond, akkor meg csak rajtad mulik, hogy alakitod a dolgokat.

2020. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy ebben a szóhalmazban hány vessző található.
2020. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!