Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes felkeresni az ilyen...

Érdemes felkeresni az ilyen régi barátokat?

Figyelt kérdés
Az egyik éveken át kábítószerfüggő volt, a másik valószínűleg mentális beteg, és szerintem pedofil, vele is megszakadt a kapcsolat. A harmadik barátom pedig gyújtogatott, rongált, vele szintén elhidegült a barátság.

2023. máj. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.. nagyon nem.
2023. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Flagstaff ***** válasza:
100%
Bűnügyi tudósító vagy? Mert akkor igen. Másképp szerintem nem.
2023. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az okot kutasd fel, hogy miért tudtál jóban lenni ilyen deviáns alakokkal.
2023. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem keresném fel őket.Kérdezd meg magadtól miért van szükséged az életedbe egy lecsúszott drogosra egy pedofilra meg egy idegbetegre.
2023. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Inkább az okot kutasd fel, hogy miért tudtál jóban lenni ilyen deviáns alakokkal."


Én arra tippelek, hogy antiszociális személyiségzavar miatt.


Egyikkel a rendőrségre kerültem kétszer. Az utolsó barát nem volt idegbeteg, rendes srác volt, csak élvezetből gyújtogatott társasházakban, de akkor keresek normális barátokat valahogy.

2023. máj. 21. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nyomorba dontenek.Ha mar a rendorseget is megjartad....
2023. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy az ilyen emberek tipikusan a sajat szuleik szamara is ismeretlen helyen tartozkodnak, esetleg nem is elnek mar.
2023. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, akkor nyilván igen. Csak készülj fel arra, amire számíthatsz egy függőtől, egy mentális betegtől (nem nevezted meg, hogy milyen típus, de te nyilván tudod és rá tudsz keresni), meg egy pedótól, hogy ne bántsd meg nagyon magad.
2023. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!