Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért kell ezen ennyire...

Most miért kell ezen ennyire megsértődni? Szerintetek jogos a sértődése?

Figyelt kérdés
Többen csináltunk egy kamu facebook profilt, bejelöltünk jó sok ismerőst, aztán bejelöltük egyik haverunkat, és próbáltuk rávenni mindenféle meleg dolgokra (tudjuk hogy nem meleg), meg hogy küldjön magáról képet... mi ezt hülyeségből, poénból csináltuk, de amikor beismertük hogy mi csináltuk, elküldött minket melegebb éghajlatra, és azóta sem nagyon beszél velünk...

2023. máj. 22. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem barát az ilyen, aki képes ilyen aljas lenni másokkal. És már nem is lesztek azok.
2023. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is rohadtul berágnék rátok. Mert bunkó dolog, és barátok ilyet nem csinálnak egymással. Azon kívül nem is vicces, de el tudom képzelni, hogy max 14 évesek vagytok...
2023. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég rossz poén . Nekem is anno ezt csinálta velem a barátnőm, később beismerte, hogy ő volt a kamu profil, de szarul tud esni. Mintha szándékosan viccet csinálnál a másikból . Nem haragudtam nagyon, de azért nem esett jól.

A meleg dolgon meg viccelődni elég gyerekes :) Ennél jobb ötlet nem volt ?

Szóval jogosan haragszik, más is haragudna. Bunkosag szó szerint.

Másrészt, én nem allok ke dumalgatni idegenekkel, akkor sem, ha 100 közös ismerősünk van, pláne nem küldök képet. De nyilván akkor az a korosztály vagytok, akinek meg van ideje idegenekkel csevegni/szivatni a másikat :) Amit lehet is, de ezt barátként kihasználni gyokerseg :)

2023. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos.
2023. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de nagy poén volt... Nagyon eredeti.

Ha a haverjaimról kiderülne, hogy ilyen fantáziátlanok, én is otthagynám őket a pics@ba.

2023. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg felmerül bennem a kérdés, hogy miért kértek tőle meleg képet? mármint bennetek van valami frusztráció, és ezért b.sztattok másokat ezzel??
2023. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Döbbenetes, hogy még csak nem is érted, mi a probléma a ti viselkedésetekkel.
2023. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van. Számára nem lesz veszteség, ha nem beszél veletek, ő találni fog olyan haverokat, barátokat, akik megbecsülik. A 7. Válaszolónak is nagyon igaza van: nem is értitek. Ha magatoktól nem értitek, nincs bennetek ennyi jó érzés, empátia, akkor Mi itt hiába magyarázzuk.

Még ha odaálltok elé és bocsánatot kértek, akkor sem bízik majd bennetek soha.

2023. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nagyon nem mindegy, hogy VELED nevetnek, vagy RAJTAD.
2023. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy megszivattátok, de nem tudtatok ennél jobbat kitalálni? És miért is akartatok meleg képeket kicsalni tőle? A saját szexuális irányultságotokkal sem tudtok szembenézni. Nagyon nyomik vagytok.
2023. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!