Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakit hívok talàlkozni és...

Valakit hívok talàlkozni és mindig màs időpont a jó neki?

Figyelt kérdés
Ti hogy erzenetek magatokat?Sok ilyen helyzet.Pl.most utoljara kerdezi mit csinalok ma?Van kedvem elmenni hozza?Mondom ok,14-15h korul? Jon a valasz estere erek ra.Megjegyzem utazok is.Mondtam neki az esetek nagy reszeben o az ellnetetjet mondja barmit kerek vagy javaslok.Ehhez hasonlo esetek vannak.
2023. máj. 26. 15:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem ferfi- noi kapcsolat
2023. máj. 26. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt időpont egyeztetésnek hivjuk. 🤦‍♀️Te már mennél 3 kor is o este van otthon. Erre te jossz hogy neked az este is jó e.
2023. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Szakítani akar, csak azt akarja, hogy te dobd be a türölközőt. Teljesen egyértelmű a helyzet.
2023. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam nem ferfi no kapcsolat
2023. máj. 26. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
5 Akkor is. Az illető le akar koptatni téged. Esze ágában sincs veled találkozni. Akár nő az illető, akár férfi, akár exbarát, akár bármi.
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.na pont ez van bennem,mert nem igaz hogy nemi mindig a kontra verzio a jo.Mondtam irja meg legkozelebb azonnal hogy delutan vagy estefele vagy mikor gondol talalkozni,ne en kerdezgessem ugyis az ellentetje lesz a jo mint amit javaslok.
2023. máj. 26. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Szerintem vedd észre, hogy a személyed nem megfelelő számára.
2023. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak nagyon ellentmondasos,mert eleg sokat ir is.De lehezvet erdek ha baja van vagy nincs mas ottlegyek azert en is.
2023. máj. 26. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Hárít, nem is igazán akar ő talizni.
2023. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!