Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire irigy lenne vagy...

Ennyire irigy lenne vagy miért cseszeget?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk 29/L. Én elkezdtem amit tudok itthon magamnak megcsinálni. Pl 2 hónapja magunknak sütöm a kenyeret. Kipróbáltam a pitypang szörpöt, házi chipset most csináltam 4l bodza szörpöt,pizzát, jégkrémet is ma csináltam friss gyümikből, apósnak a tortát is én csináltam szemölcsre páromnak találtam itthon a vérehulló fecskefüvet, pattanásaira a ragadós galajt. Mind használt egyébként.


Barátnőm meg cseszeget, hogy én boszorkány vagyok, meg kuruzsló...meg hogy én ilyen tipik háziasszony vagyok, meg majd fizethetem a gázszámlát ( am nem drágább mintha nem csinalnám ezeket) főzök, mosok, takarítok mint egy robot meló mellett... Pedig mikor ők összeházadtak " új hobbi" címszó alatt állandóan töltötte fel a hétvégi kajáit.


Én nem posztolom ki.


Ezek miatt én tényleg " boszorkány" vagyok, mert előnyben tartom a gyógynövényeket illetve miért baj ha magamnak csinálom pl.a kenyeret?


Mert ő minek baxxa el az idejét ilyenekkel... Ok, de neki meg miért fáj ha nekem van kedvem erre?



2023. máj. 27. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek az ilyen barátnő?
2023. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem barátság.

Nekem sosem volt ilyen típusú barátnőm.

Nem ért téged.

A saját képességtelenségének benned látja az okát.

Ha ő nem képes, nincs ügyessége, nem igényes

a háztartására, akkor te se légy az.

Semmiféle intellektuális töltete nincs.

Kell ez neked?

Én lekoptatnám, ahelyett, hogy gyötörném magam,

ráadásul annyira, hogy még ki is posztolod.


Nagyon jól csinálod az életedet.

Ez az igénytelen nő csak púp a hátadon.


Itt az idő, én eltennék a helyedben mindenféle gyümölcsöket,

léket, lekvárokat. Hadd rágja a nagy fene irigység.

Én mindent tartósító és cukor nélkül csinálok.

Imádja a családom.

[link]

2023. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fhuu, hát igen a lekvárokkal még bajban vagyok. Engem nem tanítottak főzni így netről szedtem a tudást meg dolgoztam konyhán. Neki ott az anyja szóval segít neki.


Abba is belekötött h én hanyagolom a pasim miatt, holott azért kezdtem el koptatni, mert fikázta h én takarïtani megyek ki külföldre pedig milyen " jó" munkám van. Tény h ülőmunkám volt, de baromi sok felelősség volt de fizetésem meg nem.

Meg se kérdezte h vagyok, milyen kint mert párom nélkül mentem. Egyből csak h " naa mennyi fizut kaptál?"


De aztán ő is kiment a férjével, állítólag a 4 éves kisfiát meg ott hagyta az anyjánál... Amit meg én nem hiszek el, mert az anyja 3 műszakba dolgozok 30 km-el.odébb céges busszal jár, egyedülalló, esélytelen h a gyereket ő tudja nevelni. De persze ő ezekre már nem válaszol.

2023. máj. 27. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg ismerosnek is rossz, baratnonek pedig nem nevezheto. Mas, ha viccbol boszorkanyozna, de akkor nem igy hangzott volna el. Raadasul nem arrol van szo, hogy te panaszkodsz valami miatt, es azt rossz nezni, hanem rossz neznie, hogy neked valami jo?
2023. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én akkor panaszkodtam mikor munkanélküli voltam és egyedül laktam, mert nem vettek fel sehova csomó mindennel becsúsztam. Ha nem lett volna birsalma fám meg szőlőm akkor éhenhaltam volna, mert 2 hónapig azt ettem, nem volt pénzem. Durván depis voltam .


Nehezen lett melóm, aztán külföldön szereztem annyi pénzt, hogy az adósság nagy részét rendezzem, aztán elkezdtem itthon csinálni ezeket. Szerintem ezek is gyógyítottak meg kicsit.

2023. máj. 27. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy van egy undok, beszólogatós, irigy csaj ismerősöd. Azt, hogy miért nevezed őt "barátnő"-nek, nem értem.
2023. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!