Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi szamit igaz...

Szerintetek mi szamit igaz baratsagnak? Van fiu lany baratsag?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi szamit igazi baratsagnak? Egy fiu a legjobb baratom, oF18 en L17. Kb masfel eve irmerjuk egymast de az elso 1 hetben mar rengeteget beszeltunk es mar sztem akkor kialakult egy egesz szoros baratsag. Minden nap beszélünk, heti 1szer hivasozunk viszont talalkozni csak havi1szer tudunk a suli miatt. A nyarat ugy szervezte, higy tudjon velem is idot tolteni es mindig mondja is, h na majd nyaron ide kirandulunk meg oda megyunk meg ilyenek. Rengeteg dolgot megosztunk egymassal es oszintek vagyunk egymassal megis kicsit ugy erzem hogy en nem 'fektetek' annyit a baratsagba, vagy nem is tudom. En alltalaban tobbet meselek, mert egy kicsit izgalmasabb az eletem es o mindig hallgat es azokrol beszelunk, de termeszetesen o is mesel, csak nem annyit. Az erdeklodesi korunk egy es ugyanaz, a velemenyunk is alltalaban eggyezik. Szerintem nagyon jol kiegeszitjuk egymast es majdnem olyanok vagyunk mint a testverek. Ezalatt a rovid ido alatt is rettentoen fontos lett szamomra es kicsit tartok attol, hogyha lesz baratnoje akkor mi lesz. Illetve neha nem tudom eldonteni hogy mit is erez irantam. Egyikonk sem akar kapcsolatot, es mindkettonknek a belso szamit kb 70 szazalekban es csak 30ban a kulso. Szerintetek a későbbiekben ebbol lehet esetleg kapcsolat? Illetve az ilyen fiatalon letrejott kapcsolatokbol lehet tenyleg egy jo hazassag? Felre ertes ne essek, nem vagyok belehabarodva a sracba, csak ha esetleg ugy alakulnanak a dolgok, amire nem latok nagy eselyt, mivel nem vagyok egy szepseg.

Nyilvan tudom, hogy ezeket a kerdeseket nem lehet fixre megvalaszolni es hogy ez csak rajtunk mulik, de megis kivancsi vagyok a velemenyetekre;D


2023. máj. 27. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

"Van fiu lany baratsag?"


Igen van ha mindkét fél ronda.

2023. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van férfi-nő barátság egy bizonyos érettségi szint felett, az hogy ebbe kinek mi fér az már más kérdés.

Ti még fiatalok vagytok ehhez, pláne hogy parázol hogy mi lesz ha lesz neki barátnője...gondolkozz, vajon miért izgulsz ezen?

Ha lesz is barátnője már jóval előtte hanyagolni fog téged, szóval ezen ne parázz.

Nyilván nem akartok kapcsolatot nehogy elijesszétek a másikat de valamit azért csak szeretnétek a másiktól...

Nyugi, nem kell egyből házasságra gondolni, ahhoz is fiatalok vagytok még, főleg ebben a világban

2023. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

"Van fiu lany baratsag?"

Igen, szexkapcsolatnak hívják.

2023. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy van.
2023. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!