Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki komolyabb alkat azt...

Ha valaki komolyabb alkat azt nem nagyon fogják hívni sehová?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudok felszínes lenni és small talkolni.
2023. máj. 27. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Na ácsi

Először is mit jelent a komoly alkat?

És mi a small talkolni?

2023. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom a kérdező egy 2méteres kigyúrt állat. Ezt jelenti a komoly alkat.
2023. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2


Nem, hanem nem teszem magam, nem bájolgok, nem menőkézek egyszerűen felnőtt vagyok.

2023. máj. 27. 22:56
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy egyedül, csak találnod kell mást is ilyen "alkattal" /ezt amúgy a test kinézetére szokták használni/


#1 a small talk a komoly beszélgetés ellentéte, amikor csak könnyedebb témákról esik szó (milyen szép időnk van ma, mit ettem reggelire, érted)

2023. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

"egyszerűen felnőtt vagyok", de nem tudok néhány udvarias mondatot váltani másokkal.

nem felnőtt vagy, hanem egy hisztis kisgyerek, akinek nincs kedve se normálisan viselkedni, se elismerni, hogy ugyanolyan átlagos ember mint a többi. más se vagy, mint felszínes és lenéző a többiekkel szemben, így hogyan várod hogy bárki elhívjon bárhová?

2023. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
#5 valószínűleg csak introvertált személyiségtípus (4. voltam)
2023. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Igen, eltaláltad, intro vagyok.Nem tudom tartani a túl nagy energiaszintet ami jellemzi az ilyen összejöveteleket, túlságosan is fáraszt.

De ettől eltekintve még nem szeretnék egész nap itthon ülni, szeretnék chillesebb összejöveteleket amikor is nem kell folyamat pofázni, hanem mittom üldögélünk, szopogatjuk a kis sört, esetleg vízipipázunk és nem jár folyton a szánk hanem csak lazulunk. Vagy leugrunk Duna partra napozni és nem jár folyton a szánk hanem élvezzük a nyugalmat és lazítunk, napozunk. Vagy bicikli túrát szervezünk és amikor megállunk pihenni akkor nem ütjük le egymást, hogy elmondhassuk a mondanivalónk. Hanem élvezzük a nyugalmat, csendet, természetet stb.

Nagyon idegesít a zaj...

2023. máj. 27. 23:27
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Szopogassad ha téged ez tesz boldoggá.
2023. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem ezen múlik, hanem azon,hpgy milyen előnyöket tudsz nyújtani ámsoknak, akik meghívnának téget.


Tehát jó dolog az, ha szeretsz elmélyült dolgokról beszélgetni naphosszat, ha találsz hozzá partnert. Találtál? Vagy csak várjod, hogy elhívjanaka semmi ismertségre?x

2023. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9


De miket kell nyújtani. Mert megfigyelem az ilyen "baráti" összejöveteleket 5-10-es csoportokba és semmit mást nem látok bennük mint mindenki igyekszik előadni, hogy ő a legnagyobb arc. Annyira szánalmas és gyerekes.

De most komolyan kérdem. Egy ilyen esetben mi az előny? Csupán annyi, hogy validálják egymást, hogy oké te is nagy arc vagy, én is nagy arc vagyok, a többi tagja is nagy arc a csoportnak, mind nagy arcok vagyunk együtt és adjuk a nagy arcot a külvilágnak ami valószínű ugyancsak validálni fog minket mint nagy arcok és ezáltal remek helyzetbe hozzuk magunkat a társadalmi státusz ranglétrán?

2023. máj. 28. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!