Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fogynak el a barátok...

Miért fogynak el a barátok évről évre?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, és úgy érzem évről évre kevesebb embert érdekel,hogy tulajdonképp mi van velem. Én igyekszem mindenkivel kommunikálni,és tartani kapcsolatot,már amennyit a munka,háztartás,párkapcsolat enged,de kezdem azt látni,hogy fogynak azok az emberek,akik tényleg êlvezik is a kommunikációt velem

Régen nagyon sok barátom volt,most úgy érzem lassan egy sem, pedig nem voltam én nyitottabb,zárkózottabb régen sem. Akikkel úgy ahogy tartani tudom a kapcsolatot is csak a saját dolgaikat nyomják megállás nélkül,majd a másik fél dolgait meg sem hallgatva távoznak.


Más is tapasztalta már ezt?


2023. máj. 28. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalam inkabb cserelodnek. Mindig sok volt, de munkahelyvaltassal, koltozessel, uj hobbival stb ujakat ismerek meg es van akivel eltavolodunk
2023. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az évek múltával nemcsak az emberek, a helyzetek, a körülmények, de a prioritások is változhatnak/változnak, ez az egész pedig először, és talán legmarkánsabban, a 20as éveinkben jelentkezik. Ettől még nem lesz kevésbé fájó, bántó a helyzet, sajnos.


Előttem többen is írták, és csak egyetérteni tudok; már nincs ott az általános, a középiskola, és egyetem, ahol össze voltunk zárva az ottani barátokkal, felnőve kevesebb a közös téma is, és fokozatosan halnak el azok a kapcsolatok. Már, ha nem teszünk ellene, de ugye ez mindkét félen múlik.


Én még csak 23 vagyok, de rendre tapasztalom ezt, főleg az utóbbi 1-2 évben. A legközelebbi barátaim többsége pont a párkapcsolatuk miatt hanyagolt el engem is. Egyrészt örültem a boldogságuknak, de csalódott voltam, hogy ennyire hamar letettek rólam. Pedig egyikükkel teljesen szuperül vettük az "akadályt", hogy a régió két végébe mentünk továbbtanulni, mégis rendszeresen beszéltünk és találkoztunk évekig..

2023. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!