Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek kevésbé idegesítő...

Hogy legyek kevésbé idegesítő a barátaim számára?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy túl sokat beszélek. Próbáltam tenni ellene, de egyszerűen ha elkezdem nem tudom abba hagyni. Meg a barátaim néha piszkálnak, ironikusan persze,hiszen nem hívnának akkor sehova ha annyira irritálnám őket. De én félek hogy egyszer túl sok leszek nekik és elhagynak. Ez a legnagyobb félelmem. Én bevallom hogy nem szeretem annyira magam, pont emiatt. Meg azt is észrevettem hogyha nagyon szeretnék valamit akkor többször felhozom a témát, és akkor rám is szólnak hogy ezzel csak elveszem a kedvüket. Akkor befogom. Hogy legyek kevésbé idegesítő? Nem tudom hogy a sok beszeden hogyan tudnék változtatni, hogyha jól érzem magam akkor sokat beszélek. Persze hallgatom a többieket is, senkinek a szavába nem vágok bele. Csak nem akarom hogy emiatt elhagyjanak. Valakivel volt már ilyen? És hogyan kerekedett felül a problémán? 22L

2023. máj. 30. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ne hari, de akiknek te idegesítő vagy, azokat én nem nevezném barátaidnak..!


A barátság lényege pont az, hogy az ember önmaga lehet és nem kell a kedvükért valaki másnak lenned.


"félek hogy egyszer túl sok leszek nekik és elhagynak."


Nem te leszel túl sok, hanem ők túl kevesek!


Minek tartasz fent olyan "baráti" kapcsolatokat, ahol nem fogadnak el téged úgy, ahogy vagy?!


A kérdés nem az, hogy hogy legyél kevésbé idegesítő, hanem az, hogy hogy találj igaz barátokra...

2023. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig ők voltak azok akik mindig utána néztek hogy mi van velem, volt egy depressziós időszakon mikor senkihez se szóltam nagyon, max velük mikor kérdezték hogy vagyok. És ide oda hívnak, most megyünk majd együtt nyaralni. Csak tényleg sokat beszélek. Én elfogadom az O hiabikat, nem is szólom meg őket. Lehet mostmár megkene.
2023. máj. 30. 09:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért 💞
2023. máj. 30. 09:32
 4/8 Flagstaff ***** válasza:
100%
Mihez képest beszélsz túl sokat? Ha nagyon idegesítenéd őket, nem hívnának, nyugi. Nekem is van olyan barátom, aki képes egy órát beszélni megállás nélkül, én meg két szót szólok naponta. Nincs ezzel semmi baj.
2023. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled nincs semi gond. Engem csak az nem zavarna sokat beszélsz. Viszont a "barátaiddal" már van baj, ha nem tudnak elfogadni.Alapvető szokás, hogy az ember olyan barátokat választ akik mellett önmaga tud lenni. Ha valaki mellett nem tudsz/lehetsz önmagad az nem barát. Jogos kérdés inkább az lenne megtudom e "arany középutat" találni a barátaimmal, vagy kellene más társaságot találnom akik elfogadnak amilyen vagyok.



Amúgy minden embernek van olyan tulajdonságai ami miatt szerethető es van olyannis ami idegesítő.

2023. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Beszélj kicsit ekvesebbet :)
2023. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mit locsokhoz annyit.


Szerintem a tartalomtol is fugg.

Gondolom egesz porgos szemelyiseg vagy, ha valtoztatni szeretnel, akkor sokszor gondolkozz el, szamolj magadban 3 masodpercig h erdemes e azt kimondanod amit szeretnel.

Es ha sokat foglalkozol es oda figyelsz erre, akkor idovel lehet hogy a kornyezet is szinpatikusabbnak fog majd tartani.

De ha ugy erzed h h nem vagy teher a kornyezetedre, akkor felesleges agyalnod

2023. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Azokat sem értem, akik szerint a barátaiddal bármi baj van. A leírásodból nekem úgy tűnik, hogy elfogadnak. Az, hogy néha szólnak neked, hogy egy kicsit vegyél vissza, teljesen normális dolog. Nem kell megsértődni, ha nem bunkón szólnak be. Nem 5 éves vagy, ha nagyon szeretnél valamit, amit a többiek nem, akkor fogadd el, hogy ez van. Ha meg soha nem azt csináljátok amit te szeretnél, és ez miatt nem érzed jól magad, na akkor keress más társaságot. Nekem úgy tűnik, hogy az egyetlen probléma itt az, amit kreálsz magadnak.
2023. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!