Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ember vagyok hogy néha...

Rossz ember vagyok hogy néha ezt gondolom a barátaimról?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a gimit a "menőkkel" barátkoztam nagyon sokáig,okosak voltak és viccesek, ráadásul így szinte az egész iskolában népszerű voltam.Aztán ahogy nőttem és érettebb lettem, rájöttem hogy milyen emberek, amikor elkezdtek minden héten bulikba járni és részegre inni magukat már elég fiatalon, lenéztek és kibeszéltek másokat.

Emiatt otthagytam őket és elkezdtem barátkozni azokkal az osztálytásaimmal akiket őt lúzernek tartottak, és sajnos én is így gondoltam amíg a "bandájukba" tartoztam.

Aztán amikor megismertem őket, rájöttem hogy ők tényleg igaz barátok és velük sokkal jobban lehet hülyülni, ráadásul amíg az előbb említett csoportnál csak ott voltam,szinte nem is számított a véleményem, hívni sem hívtak sehová, náluk ez teljesen más, igaz barátoknak érzem őket, az első igaz barátaimnak.

Már több mint egy éve vagyunk barátok, és néha olyan gondolataim vannak amik után szinte mindig bűntudatom van.Mert vannak furcsaságaik, például az egyikük elég éretlen és rengeteg animét megnéz, emiatt néha elég szürreális dolgokat mond, amik miatt kényelmetlenül érzem magam, annyira gyerekesen tud néha viselkedni>< A másik(neveket nem akarok írni, azért írom ilyen csúnyán:D) hiába okos a tanulásban, nincs semmi élettapasztalata, amivel általában semmi bajom, de ha rossz napom van és nincs türelmem 1-2 megszólalásához akkor elég idegesítő tud lenni.Vagy a harmadik ha rossz kedve van akkor olyan idulatos kommenteket szokott tenni, van hogy nekem, van hogy pl.egy osztálytársra, ami eléggé zavar, mert nekem általában mindenkihez sok türelmem van és így az én szememmel nézve nem értem hogy tudja ilyen hamar felkapni a vizet az apróságok miatt is.

Persze még sorolhatnám, de nem is ez a lényeg.Hanem hogy ilyenkor vagy csak gondolom,vagy ki is mondom, de eléggé idegesítenek.

Persze szeretem őket a jó és rossz tulajdonságaikkal együtt, de hogy idegesíthet valaki aki igaz barátom?

Sajnálom ha ostoba kérdés volt, de ahogy az előbb is mondtam, még sosem voltak igaz barátaim, ők az elsők, és olyan rossz embernek érzem magam az ilyen gondolatokért, mert senki sem tökéletes, én sem, és semmi jogom azt mondani nekik vagy gondolni róluk hogy idegesítőek.

16(jövő héten 17)/l



2016. szept. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyáltalán rossz ember. Attól hogy a barátaid még emberek, és idegesíthetnek a hülyeségeikkel.


"és semmi jogom azt mondani nekik vagy gondolni róluk hogy idegesítőek. "


De igen, van jogod gondolni BÁRMIRE.

2016. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy biztos neked is van egy idegesítő tulajdonságod amit lehet meg is jegyezte már valamelyik, de mivel a barátaid nem veszed úgy magadra. Esetleg segíthetsz nekik fejlődni, pl aki nagyon fehúzza magát nyugtasd meg. Aki animéket néz ajánlj néhány dokumentumfilm szerűt, vagy amit jónak látsz. És ezáltal még több lehetsz a barátaidnak is. :)
2016. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Akkor nektek is van ilyen? Vannak idegesítő szokásai a barátaitoknak? És ha igen akkor ezeket az évek alatt megtanultátok tolerálni vagy változtak is?



Első:nem pont úgy értettem, hanem hogy semmi jogom azt mondani hogy idegesítő 1-2 tulajdonságuk, mert én se vagyok jobb, nekem is vannak ilyen tulajdonságaim, mégsem zavarja őket(legalábbis nem mondják).

2016. szept. 23. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden barátomnak van idegesítő szokása nagyon sok, mi egymással őszinték vagyunk szóval elmondjuk az ilyeneket, én sokszor bunkó módon mondom el, de ők elviselik hogy érzéketlen vagyok.
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erre nekem általában azt mondják, hogy velem van a baj, és, hogy senki nem lehet tökéletes. Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem nagyon véges a türelmem ilyen téren, és megértem azokat, akik azt gondolják, hogy nekem semmi nem jó, de én nem szeretnék olyannal lenni, (legalábbis túl sokat) akit szívem szerint néha lecsapnék.
2016. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!