Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek zarjam ki az...

Szerintetek zarjam ki az eletembol ot, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nevezzuk L.-nek a baratnomet. Nagyon joban vagyunk. O tud arrol, hogy kb 10 eve engem a parom megcsalt, ismeri azt is, hogy kivel. Es akivel engem a parom megcsalt, legyen T. most nyert egy versenyt, és L ,,Szívből gratulál” neki :/ Nem tudom, hogy tul reagalom e. Merges vagyok a baratnomre, mert tudja hogy ő az akivel tortent a megcsalas.

2023. jún. 1. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is beszéld meg vele. Aztán ahogy érzed.
2023. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lesz. De most neztem, hogy nagyon sok kepet szivecskezi meg olelest nyom a facebookon neki. :( Hat borzaszto rosszul esik oszinten
2023. jún. 1. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Először is sajnálom a megcsalást! Viszont attól, hogy valaki nem szimpi, el kell fogadni, hogy másnak lehet az. Máskülönben ijesztő volna, ha valaki a barátomként megszabná, hogy kivel állhatok szóba és mit mondhatok neki. Annak idején egy barátnőmnek mondott valamit egy kiránduláson a sofőr és a barátnőm mérgesen beszólt neki, holott nem is volt igaza. Én finoman jeleztem, hogy vegyen kicsit vissza. Amikor a barátnőmmel kettesben maradtunk, ő mérgesen rámförmedt, hogy ilyet többet ne merjek mondani, utalva arra hogy ne fogjam a másik pártját nyilvánosan. Akkor éreztem úgy, hogy basáskodik felettem és a te felvázolt szituációd is hasonló sajnos.
2023. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 persze nyilvan nem varom el tole, hogy utalja ot azert ami velem tortent. Viszont regota nem beszelnek mar, egy kozos baraton ,,kapcsolodtak” egymashoz, koszono viszonyban vannak csak de evek ota nem is lattak egymast, szoval igy nem tudom mire fel ez a gratulalas meg a reakciok meg minden :(
2023. jún. 1. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell egyből kizárni, de én biztosan megkérdezném tőle, hogy miért csinálja ezt és elmondanám, hogy nekem ez egyáltalán nem esik jól. Ha utána továbbra is folytatná, akkor zárnám ki. Legjobb barátnő nem csinálja ezt...
2023. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Egy gratuláló megjegyzés miatt szakítanál fel egy barátságot?

Te még 10 év után is őrizgeted magadban a sérelmet.

Szánalmas vagy!

2023. jún. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Itt a te fejedben nem okés valami. Önbizalomhiány, nem szereted magad. Nem tudtad feldolgozni a sérelmeket, beszélni sem tudsz őszintén, hiszen idegenektől várod az életedre a megoldást. Nagyon szomorú.
2023. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Akik itt írják hogy a kérdezővel van a baj, ti mit éreztek most komolyan? Mióta normális dolog az hogy, jó pofizom azzal a személlyel aki a szerettemnek sérelmet okozott? Ez mióta normális? Szerintem tökre nem az, sőt itt konkrétan olyan mintha nyomulna is rá. A barátság (az igaziról beszélek) olyan mint a család, és az a csaj szerintem ezzel kicsit "nyomul" rá.
2023. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

8-as, 10 évvel ezelőtti sérelemről beszélünk! És nem a kérdező anyját ölte meg, hanem a párjával lefeküdt annak idején. Amihez ugyebár eleve kellett az is, hogy kapható legyen a kérdező párja erre. És az is lehet, hogy ez a nő már azóta másképp látja a világot és nem tenne ilyet.

És nem is azt várnám, hogy a kérdező tapsoljon ennek a nőnek a sikeréért, de az, hogy a barátnőjétől 10 év után rossz néven veszi, hogy gratulál neki, az nekem teljesen abszurd.

2023. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugye vágod hogy nem is erről van szó? Nem a barátnővel csalta meg a csávó, hanem egy tök más emberrel. :D kicsit össze keverted...
2023. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!