Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 40 évesen 20 évesekkel barátko...

40 évesen 20 évesekkel barátkozni nem fura szerintetek?

Figyelt kérdés
A férjem 43 éves. Új munkahelyén összebarátkozott egy 20 és egy 18 éves fiúval és velük bandázik, róluk sztorizgat folyton. A 18 éves fiú most érettségizett... Én mondtam neki, hogy ez nagyon furcsa és teljesen más élethelyzetben vannak, nem is értem ez milyen barátság, de szerinte korlátolt a gondolkodásom. Szerintetek is furcsa ez, vagy csak én vagyok ilyen korlátolt?

2023. jún. 11. 13:14
1 2 3
 1/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%

Mi is a 20-as eveinkben jarunk a ferjemmel, a legfiatalabb barataink a 30-as eveik legvegen vannak, de 40+rengeteg baratunk, van aki 60+.

A velunk egykoru ismeroseink boooorzalmasan unalmasak es eletuntak. Szeretnivalok, de a szabad idonket nem veluk toltjuk.

2023. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Onmagaban az eletkor nem volna akadaly, de ez a felallas valoban furcsa. Jobban ertenem, ha a huszeves sztorizgatna az idosebb baratairol.

Nem is a korkulonbseg, de ez a szakadek, a mostani telefon, social media generacio szerintem nem is tud az ezenkivuli vilagrol, tisztelet a kivetelnek.

Fugg attol is persze, hogy milyenek. Tobb ismeros kozt kedvelni mas korosztalyokat siman van, ez igy szokatlan.

2023. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyen miért ne? Az életük legalább harmadát ugyan az teszi ki: a munka, ez már elég sok temát, hasonlóságot ad. Plusz jó az ha az ember nem csak azért jár be munkába mert muszáj, hanem jól is érzi magát a kollégáival.
2023. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Istenem hat mar semmit nem lehet.... nem nem fura
2023. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De munkahelyen kívül járnak össze, lejár velük a biciklipályára, ahol deszkáznak, ő meg nézi, meg elkísérte öltönyt venni a fiatalabbat. Azért lett elsőre fura amúgy, mert kb 10 éve nem volt egy barátja sem a férjemnek, nem is mesélt senkiről, akivel szimpatizálna. Antiszociális típus, ez így a semmiből jött most. Gondoltam rá, hogy esetleg kapuzárási pánikja van?
2023. jún. 11. 13:27
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Ahhh menthetetlen vagy
2023. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve, hogy egy helyen dolgoznak így természetesen nem furcsa.
2023. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kitana. ***** válasza:
61%
Szerintem semmi fura nincs benne.
2023. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez de szomorú....
2023. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
10 éve barát nélkül tengeti az életét a szerencsétlen férjed és amint talál valakit egyből a negatív dolgokat keresed a dologban. Nemhogy örülnél neki, hogy boldog a férjed az új barátaival.
2023. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!