Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt nálatok az a pont,...

Mi volt nálatok az a pont, mikor megszakítottatok egy barátságot?

Figyelt kérdés
Mit csinált vagy mit nem csinált?
2023. jún. 15. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, akinek segítettem munkát találni, aztán ott összeveszett mindenkivel, szégyent hozott rám. Ha ilyennek ismertem volna meg, nem segítettem volna neki, és nem is barátkoztam volna vele korábban sem.
2023. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szülés után összefutottunk a kórházban, mondtam, hogy a PIC-en vagyok a korababámmal, mire annyit válaszolt, hogy aha... Na majd találkozunk, és többet nem járt a kórháznak abban a szárnyában. Egy amúgy jól van-e a babád jól esett volna. De ez már csak az utolsó csepp volt a sok baromsága után.
2023. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik nő barátomról derült ki, hogy ri.banc. Nekem adta a kis szendét, meg hogy őt aztán csak komoly kapcsolat érdekli, aztán meg bas.zott fűvel-fával. :D
2023. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Az volt az a pont (bár utóbbi időkbe sokszorosan kamuzott, meg ferdített) ami eléggé idegesítő volt, ez mellett alapból egy pontatlan és megbízhatatlan alak, de végül az tett be amikor születésnapomon benyomott egy orbitális kamut amiből senkinek semmi előnye (nekem csak hátrány).


Aztán pedig rájöttem szép fokozatosan, hogy az én értékrendem teljesen más és a viselkedését én szánalmasnak gondolom. (Például ahogy a nőkre nyomul vagy ilyesmi..)


Kb ennyi a sztori.


Így lett vége egy 2006 óta tartó baráti kapcsolatnak. Bár volt benne pár év szünet amikor mem tartottuk annyira a kapcsolatot a távolság miatt.

2023. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két "barátnő" esetében történt velem ilyen.

Mindkettőnél ugyanaz volt a probléma.

Mindenkit kibeszéltek, amit én utálok. Persze gondoltam, hogy akkor engem is kibeszélnek, ha másokkal találkoznak és én nem vagyok ott. Akkor szakadt el a cérna, amikor nemcsak kibeszéltek (végül is nem titkos az életem) hanem történeteket kreáltak rólam. Egyikük mentális beteg, rá talán mondhatom, hogy nem teljesen tehet róla. Meg olyan szintű meséket talált ki, amiről csak a hülye nem tudja, hogy nem igaz.

Volt belőle kellemetlenségem is, amikor másoknak olyat mondtak, hogy én valami rosszat mondtam rájuk. Közben meg nem is nagyon ismertem azokat az embereket, semmit se tudtam róluk és nem is mondtam róluk.

Azóta sokkal jobb, nincs semmi balhé, nyugodt az életem. Csak azt bánom, hogy nem szakítottam meg minden kapcsolatot velük sokkal korábban.

2023. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán volt ilyen, mert mindig engem hagytak ott a barátnőim. Az esetek 100%-ban ghostingoltak, sosem mondták el, hogy mi a probléma, csak eltűntek. Még az a barátnőm is ezt csinálta, akiről pedig tudom, hogy mindig pontot szokott tenni a barátságai végére és nem csak úgy eltűnik.
2023. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves barátságot hagytam eddig ott. Azért, mert akkorra telt be a pohár, annyiszor kihasznált, és az, hogy én mit szeretnék, sose volt igazán szempont neki. Volt konkrét kiváltó ok is, amikor áldozatot hoztam érte, és semmibe vette (több soron volt ilyen, de akkor telt be a pohár).
2023. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
egy kb 13 éves barátságot szakítottam meg. Az oka pedig az volt, hogy értékrendben nagyot változtunk, nem tudtam többet tisztelni, lenéztem/lenézem emiatt a mai napig, illetve elég szabadszájú és lobanékony. Értékrendben változott meg a leginkább: propaganda teljesen elbutította, Eu kilépés lenne jó szerinte, Orbán mindent jól csinál, aki tüntet az csürhe, drogos, a pesti tv az jó, meg a vadhajtások is, érvénytelenül szavazni bűncselekmény, és hisz az összeesküvéselméletekben. Én nem tudok egy ilyen embert tisztelni. :(
2023. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
10 éves barátság szakadt meg azért, mert beszéltem a barátnőmnek egy nagyon személyes - és kínos - élethelyzetről. Bíztam benne, másnak el sem mertem volna mondani. Pár nap múlva világossá vált, hogy több embernek is elpletykálta... Borzasztó kellemetlen volt, úgy megharagudtam, hogy azóta sem beszéltem vele, nem is fogok. Ennek 8 éve.
2023. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a sokadik programot fújta le az utolsó pillanatban, inkább nem hívtuk többé
2023. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!